Gizem Güler Kimdir?

yorumsuz
659

Gizem Güler, 12 eylül 1989 tarihinde Aydın, Nazilli’de doğmuştur. Muğla Üniversitesi Beden Egitimi Sp. 11 yaşında spora başlayan Gizem Güler basketbol, yüzme tenis gibi spor dallarıyla hala ilgilenmektedir. Kuşadası’nda yaşamaktadır.

Miss Model of Turkey -Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması’na katıldı. 90-61-89 vücut ölçülerinde olan ve göz rengi kahverengi, boyu 1.70 ve kilosu ise 58 olan Gizem Güler, modellik yapmaktadır. Ayrıca Medcezir ve Kocamın Ailesi dizilerinde de rol almıştır. 2 sene pilates eğitmenliği yaptı.

Bir dönem Number 1 TV’de sunuculuk yaptı ve Fashion TV’nin düzenlediği güzellik yarışmasında şansını denedi.

2009 yılında Asuman Krause’nin sunuculuğu ile çekimleri Arjantin’de yapılan “Wipe Out” yarışmasına katıldı.

Gizem Güler, 2013 yılında Medcezir dizisinde canlandırdığı Sibel karakteri ile 3 dakikalık kısa bir rolü de olsa Çağatay Ulusoy ile bir sahnesi vardır. 2014 yılında “Kocamın Ailesi” dizisinde de rol almıştır.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi, Meltem Keklik ile yarıştı.

6 Kasım 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” adlı yarışmadan elenen Gizem Güler oldu.

Gizem Güler, Star TV’de yayınlanan ve başrollerini Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay gibi başarılı isimlerin üstlendiği, Ay Yapım imzalı Medcezir kadrosuna 12 Aralık Cuma akşamı gösterilen 52. bölümden itibaren dahil oldu.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler,Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Medcezir
2014 – Kocamın Ailesi


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın