2016 Model Honda Accord Sedandaki Değişimler

Farlar ızgaraya doğru çekilmiş ve ön tampon yenilenmiştir. Aracın aerodinamiğinin sağlaması için çelik kaput, çelikten daha hafif olan alüminyumdan yapılmıştır. Yeni jant ve arka tampon tasarımları ile Accord Sedan sürüşte yepyeni bir hava katmaktadır.

Accord’da süspansiyon tutuşu ve sürüş özellikleri yenilendi. Bu da sedan kullanımını geliştirdi. Önden çekişli araçlar için oldukça şaşırtıcı derecede iyi işler yapıldığını söylemek gerçekten zordu.

Dokuz nesil boyunca, Accord oldukça büyük bir kız haline geldi. 2016 Accord şehirler arası yolculukta da yol boyunca rahat bir sürüş imkanı sağlamaktadır.

2016 modelindeki en büyük gelişmeler aslında dijital olarak gerçekleşti. Dokuzuncu nesil Accord 2013 yılında ilk piyasaya çıktığı zaman insanlar kafa karıştırıcı bir hayal kırıklığı yaşatan çift ekran gelmişti önlerine. Uygulamanın seviyesi ise yerledeydi.

2016 için Honda neredeyse tamamen kendi teknolojisini yarattı. Aşağıda bir dokumatik ekran ve direksiyon simidi düpmeleri tarafından kontrol edilen üst ekran var. Evet hala orada iki ekran bulunmakta fakat rolleri daha net tanımlanmış olarak. Aralarında paylaşılan az yedek bilgiler bulunmaktadır öğrenme yetisiyle birlikte.

Genel sistem hızı büyük ölçüde geliştirilmiş, harita üzerinde yakınlaşma, daraltma, ev-ekran gibi simgeleri sürükleyerek çekme özelliği getirildi, akıllı telefon gibi ve kapasitif duyarlılığı arttırıldı.

Akıllı telefonla kontrol edilebilen 2016 Accord şimdi Android oto ve Apple CarPlay’e uyumlu hale gelmiştir. Uyum hali Android 5.0 Lollipop cihaz ya da iOS 8 veya üstü sürümlerde bağlanırken. Akllı telefonunuz bağlandığı anda Honda ekranına gelir ve standart USB portuna bağlanır. Eğerki Honda’nın navigasyon programı size yetersiz geliyorsa kendi telefonunuzdan açarakta rahat rahat sürüş keyfinize devam edebilirsiniz. Siri ile yol tarifi almak ya da Google Sesli Arama komutlarını kullanmak için Accord direksyonundaki ses komutu düğmesine basılı tutmanız yeterlidir.

Honda’nın eğlenceli arayüzünün tamamen Apple ve Google yazılımları ile uyumlu hale gelmesi Accord teknolojisi için büyük bir gelişmedir.

2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan 2016 Model Honda Accord Sedan