5 MP kamera ile daha fazlasını çekin

5 MP kamera ve dahili flaş ile paylaşmaya değer fotoğraflar çekin.
3.5G ile daha hızlı paylaşın ve sörf yapın

3.5G bağlantısı ile arkadaşlarınızla paylaşmak, uygulamaları kullanmak, video izlemek ve sosyal ağlarınıza fotoğraf yüklemek artık çok daha hızlı.

Destek

Desteğe git
Fotoğrafların gücünü cebinizde taşıyın

Süper hızlı fotoğraf çekin ve yükleyin. Kilit ekranınızdan sadece kaydırarak kameraya erişin ve hemen çekime başlayın. Kolayca bir panoramik çekim yapın veya sesle yönlendirilen selfie çekin. Fotoğraflarınızı depolamak ve eğlenceyi paylaşmak da çok kolay. Sadece tek dokunuşla fotoğraflarınızı OneDrive’a yükleyebilir ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz.
Asha 503 KSP 1
Öykünüzü çekin
Öykünüzü çekin
Dokunun ve çekin
Dokunun ve çekin
Sevdiğiniz her şeyin daha da fazlasına erişmek için tek kaydırma

Fastlane, en son aramalarınızı, müziğinizi, uygulamalarınızı, tüm Facebook güncellemelerinizi ve tweet’lerinizi tek ekrana iliştiriyor. Bu şekilde, her zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hatta Facebook fotoğrafları ve gönderilerinizdeki beğenileri ve yorumları bile gösterir.
Fastlane’le ilgili daha çok bilgi edinin
Asha 503 KSP 2
Fastlane’in nasıl çalıştığına bakın
Fastlane’in nasıl çalıştığına bakın
Telefonunuzu ihtiyacınız olan bütün uygulamalarla doldurun

Asha 503’te bulunan Line, LinkedIn, WeChat ve diğer harika uygulamalar ile arkadaşlarınızla iletişimi sürdürmek çok kolay. Ayrıca ücretsiz 10 oyun hediyesi ile can sıkıntınıza son verin.
Asha 503 KSP 3
Fastlane’inizi uygulamalarla zenginleştirin
Fastlane’inizi uygulamalarla zenginleştirin
Renkli. Dayanıklı. Özgün.

İddialı renge sahip bir çekirdeğin kristal berraklığındaki bir kapakla çerçevelendiği Asha 503, benzersiz tasarımıyla ön plana çıkıyor. Çizilmeye dayanıklı Corning® Gorilla® Cam 2 ekran gibi üstün tasarım özellikleri, onu hem dayanıklı hem de güzel görünümlü kılıyor.
Asha 503 KSP 4
Daha akıllı sörf. Daha az veri.

İnternette sörf yapmayı seviyor musunuz? Xpress Tarayıcı ile hem internette daha hızlı gezinir hem de veri tasarrufunda bulunursunuz. Ayrıca Xpress Now uygulaması ile internet çapında yeni, son trend içeriği keşfedebilirsiniz.
Nasıl daha hızlı gezinebileceğinizi öğrenin
Asha 503 KSP 5
Xpress Tarayıcı deneyimini yaşayın
Xpress Tarayıcı deneyimini yaşayın
Kişisel radyo istasyonunuz. Şimdi Asha 503’te.

Nokia MixRadio’yu ve onun 28 milyon şarkıdan oluşan global kataloğunu Asha 503’te sunuyoruz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ücretsiz. Ücret yok. Reklam yok. Size özel benzersiz ve özelleştirilmiş bir deneyim başlatabilmemiz için bize sadece birkaç favori sanatçınızı belirtin.
503_SS_mix_radio

Nokia NOKIA ASHA 501 ÖN
60,6mm
Nokia Asha 501
102,6mm
12,7mm

3” Ekran
5.0 MP Ana kamera
3.5G Şebeke

En fazla bekleme süresi:
35 gün
En fazla müzik çalma süresi:
35,8 sa
Radyo özellikleri:
Stereo FM radyo
En fazla konuşma süresi (3G):
4,5 s

Asha 503 Özellikleri Asha 503 Özellikleri Asha 503 Özellikleri Asha 503 Özellikleri Asha 503 Özellikleri Asha 503 Özellikleri