Araçlarımızı tasarlayan ve bizlere sunan araç tasarımcıları, sizce kendileri için hangi araçları tercih ediyorlar?
Bütün insanların bir gün araba almak veya olanı değiştirmek gibi bir hayali vardır. Çünkü günümüzün şartlarından dolayı bir arabanın varlığı, tercihten çok ihtiyaç haline gelmiştir. Araba almak istediğimizde farklı markaların farklı modellerine ve bu modellerin özelliklerine göre karar veriyoruz. Fakat bu kararı, ister kabul edin ister etmeyin, seçtiğimiz araçların tasarımı da oldukça etkiliyor. Bu araçların tasarımını yapan ve bize kendi tasarımını sunan araç tasarımcıları, sizce seçim sıraları kendilerine geldiğinde hangi araçları kullanıyorlardır dersiniz?

Radu Muntean, belirli bir firmaya bağlı olmayan bir araba tasarımcısı. Radu önceden Ford, GM ve Tesla gibi araç markalarının model tasarımlarında görev almış oldukça iyi bir araba tasarımcısı. Sorumuzda eğer Radu’yu örnek alacak olursak, Radu büyük markalar için oldukça iyi ve son model arabalar tasarlamış olmasına rağmen çok daha farklı bir araç kullanmayı tercih etmiş; 1974 model BMW 2002.

webtekno

Bir Araç Tasarımcısı Hangi Aracı Kullanır? Bir Araç Tasarımcısı Hangi Aracı Kullanır? Bir Araç Tasarımcısı Hangi Aracı Kullanır? Bir Araç Tasarımcısı Hangi Aracı Kullanır? Bir Araç Tasarımcısı Hangi Aracı Kullanır?