Blood Lad

yorumsuz
1.693

Staz, cehennemin doğu bölgesinin vampir lideridir, ama insan kanını pek sevmemektedir. İnsan kanı yerine Japon kültürüyle ilgilenen çaresiz bir otakudur. Cehenneme kaza eseri Yanagi Fuyumi isimli genç bir japon kızı düştüğünü duyunca yerinde duramaz. Ne yazık ki Staz bölgesine giren davetsiz bir misafirle uğraşırken, zavallı Fuyumi bir yaratık tarafından öldürülüp hayalete dönüşmüştür. Çaresiz Staz Fuyumi’ye bir yolunu bulup onu tekrar yaşama döndüreceği üzerine yemin eder. 1 ova 10 bölümden oluşmaktadır arkadaşlar.

2.Sezonunun çıkmasını istediğimiz en leziz animelerden birisiydi. Fakat 2. sezonu yok arkadaşlar yine de izlemenizi dileriz.

Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad Blood Lad

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın