Carlos Martin Kimdir?

yorumsuz
530

Carlos Martin, 3 Ekim 1979 tarihinde İspanya, Zaragoza’da doğmuştur. İki ablası vardır. İspanyol model ve oyuisayar programcılığıdır.

1999 yılında Zaragozada mankenliğe başladı. O yıllarda okulunu bitirdiğinde hafta içi bir okulda öğretmenlik, hafta sonu ise bir barda barmenlik yapmaya başladı. Madrid’de düzenlenen bir güzellik yarışmasında birinci olunca bir ajans ile anlaşma yapıp Barcelona’da güzel işler yapmaya başladı.

İlk olarak yurt dışında 2004 yılında önce Yunanistan, sonra da Londra, Güney Afrika, Kore, Almanya, Türkiye, Portekiz, Milan, Meksika, Miami ve New York gibi yerlerde mankenlik yaptı.

Madrid’den Forum Fashion Week’te mankenlik yapmak için İstanbul’a geldi. Martin’in Türkiye’de tanınması ise 2012 yılında Biscolata reklamları ile olmuştur. Reklam filminin ikinci serisinde “İspanyol Aşk Mood” da özellikle bayan kesimi çok etkiledi.

Yaşamını New York’ta sürdüren Carlos Martin 2012 yılının mayıs ayında 4 günlüğüne İstanbul’a geldi ve Ziynet Sali’nin “Favori Aşkım” adlı şarkısının Video klibinde rol aldı.

2013 yılında “Yağmurdan Kaçarken” adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp, Doğukan Polat, Melike Emiroğlu ile beraber rol aldı.

İstanbul’da Flash Model ajansıyla çalışan Carlos Martin, çalışma izni alıp Gayrettepe’ye taşındı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Yağmurdan Kaçarken (Carlos Yılmaz)(TV Dizisi)


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın