Clash of Kings 7 fantastik imparatorluğu kontrol etmek için savaştığınız ve kendi krallığınızı kurduğunuz yeni gerçek zamanlı strateji oyunudur. Eğer PvP oyunlarından yada çok oyunculu oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu kendi kalenizi kurduğunuz, ordularınızla savaştığınız ve hayatta kalabilmek için krallığınızı fethetmeniz gereken oyuna bayılacaksınız!

Orduların savaştığı bu oyunu tabletinize yada telefonunuza indirin!

Bu çok oyunculu inşa etme oyunu sizi tüm dünya çapında arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza karşı dövüşmek için meydana çıkartıcak! Büyük imparatorluklar kurun ve bu savaş oyununda düşmanlarınızla çarpışın. Fantastik dünyayı keşfedin, düşmanlarınıza saldırın ve sağlam bir kale savunması inşa edin, diyarlardaki en güçlü fantastik kahramanlardan biri olun!

Bu kale inşaa etme tabanlı strateji oyununda 7 krallığı kontrol etmek için olan PvP savaşındaki binlerce imparatorluğa katılın! En güçlü oyuncu olmak için ordular kurun, düşmanlarınıza saldırın, teknolojiler araştırın ve kaynakları toplayın

Bu PvP Macerasında Kralın İmparatorluğunu yönetin!
☆Savaşı kazanmak için en iyi gerçek zamanlı PvP stratejisini kullanın! Clash of Kings ordularınızı imparatorluğunuzun düşmanlarına karşı kullanabileceğiniz çok oyunculu strateji oyunudur.

Ücretsiz Oyna: Çok Oyunculu Online PvP Savaşı
☆ Müttefiklerinizi bu PvP aksiyonunda destekleyin! İmparatorluğunuzu kurmak ve ordularınızı yetiştirmek için hemen bir ittifaka katılın. Ordularınızı tüm dünya üzerindeki oyuncularla savaşmak için kullanın! Bu gerçek zamanlı strateji oyununda en güçlü kral olmak için basamakları birer birer aşın!

Kalenizi Savunmak için Büyük Bir İmparatorluk Kurun
☆ Fantastik krallığınız hem saldırıda hemde savunmada iyi olmalı. Clash of Kings sizin büyük bir imparatorluk kurmanıza izin verir, geliştirilebilir binalar ve tonlarca ortaçağ hilesi ile krallığınızı düşmanlarınızdan koruyabilirsiniz. Peki, ilk kim saldıracak, siz mi düşmanlarınız mı?

Canlı Fantastik İmparatorluk Grafikleri
☆ Clash of Kings içindeki güzel senaryo ve sanat bu fantastik dünyayı oynanır kılıyor! Sonsuz imparatorluklar ve krallıklar için bu dünyayı keşfedin!

Clash of Kings PvP Çok Oyunculu Oyun Özellikleri:
☆ Gerçek zamanlı çok oyunculu strateji oyunu ve savaşlar! Bu ücretsiz fantastik krallıkta imparatorluğunuzu kurun ve düşmanlarınızla çarpışın!
☆ İmparatorluğunuz için kaynakları toplayın. Kalenizi savunmak ise en az düşman imparatorluğa saldırmak kadar önemli, unutmayın.
☆ Kralınızın imparatorluğunu SimCity gibi şehir kurarmış gibi yaratın! İmparatorluğunuzu güçlü savaş stratejileri ile savunun. Büyük imparatorluğunuzu ordularınızı oluşturmak için kullanın!
☆ Savaş oyunlarının ve PvP nin tadını cep telefonunuzdan yada tabletinizden çıkarın! Clash of Kings her ikisinide destekler!

Büyük bir imparatorluk kurup müttefikler edineceğiniz gibi, aynı zamanda sağlam düşmanlar da yaratabilirsiniz bu gerçek zamanlı strateji savaş oyununda. Devasa Clash of Kings tabiatını keşfedin ve fantastik krallığınızın büyümesini izleyin.

Eğer savaş oyunlarından yada PvP aksiyonundan hoşlanıyorsanız, bu kale kurma temelli oyuna bayılacaksınız. Clash of Kings’t çok sayıda kral ve imparatorluk olmasına karşın sadece bir tanesi gerçek kral olabilecek, peki o sen misin? Clash of Kings’i indir ve tacı bugün sen ele geçir!

Clash of Kings tamamen ücretsiz bir oynanışa sahiptir, yinede bazı eşyalar gerçek para ile satın alınabilmektedir. Eğer bu özellikten yararlanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store ayarlarından şifre korumalı satın alma ayarlarını yapınız.

Clash of Kings muhteşem gerçek zamanlı strateji, çok oyunculu online PvP pvp savaş oyunu için sorularınız yada önerileriniz için, bize bu adresten ulaşabilirsiniz:

Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings Clash of Kings