Clash of Lords 2 Android cihazlarda oynamak üzere geliştirilmiş heyecanlı bir savaş oyunudur. Oyun ilk bakışta Clash of Clans’a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Aslında aynı tema üzerine kurulu olduklarını söylemek hata olmaz.

Oyunda, tıpkı Clash of Clans’ta olduğu gibi ana yerleşkemizi kurup gelişmeye çalışıyoruz. Doğal olarak bunu yapmak oldukça maliyetli ve bu sebeple yeraltı kaynaklarımızı akılcı bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Buna ek olarak rakiplere karşı savaşabilri ve onların sahip oldukları kaynakları da ele geçirebiliriz. Savaş ganimetleri bina yükseltme işlemleri konusunda epey yardımcı oluyor.

Oyunun grafikleri mobil oyunlardan beklediğimiz gibi çok çok iyi değil fakat çok kötü de değil. Ortalama seviyede olmalarına rağmen keyif faktörünü negatif etkileyen bir durum söz konusu değil. Clash of Lords 2’de farklı modlar mevcut. Dilediğiniz modu seçerek ilerleyebiliyorsunuz.

Kolay oynanış özellikleri ve aksiyon dolu yapısıyla ilgi çeken Clas of Lords 2’yi bu tarz oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

İndirmek İçin Tıklayınız

Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2 Clash of Lords 2