Commando – Final Battle eskiden atari salonlarındaki arcade oyunların havasını Android cihazınıza taşıyan bol aksiyon dolu bir savaş oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu Android oyununda özel yeteneklere sahip bir komandoyu yönetiyoruz. Ülkemiz düşmanlar tarafından işgal edilmektedir ve savaş bütün hızıyla devam etmektedir. Biz ise bu savaşta ülkemizin son umuduyuz. Ülkemizi kurtarmak için askeri üssümüzü düşman akınlarına karşı savunmalı ve hayatta kalmalıyız. Düşmanlarımız yılmadan bize saldırmaya devam etmekte, bu nedenle hızlı karar vermeli ve stratejik bir şekilde oyunu oynamalıyız.

Commando – Final Battle’da 2 farklı silah tipinden birini kullanabiliyoruz. Bunun yanında 3 adet özel yeteneğimizle sıkıştığımız anlarda destek alabilmekteyiz. Uçakları siperimizi kuşatan askerlere bomba yağdırmak için yönlendirebilmek veya Tesla silahıyla elektrik şoku verebilmek gibi özel yetenekler oyuna heyecan katıyor.

Commando – Final Battle kolayca oynanabilmektedir. Tek yapmamız gereken üzerimize gelen düşman birliklerinin üzerine dokunarak hedef almak ve ateş etmektir. Tek dokunuşla özel yeteneklerimizi de kullanabiliyoruz.

Commando – Final Battle’da sıradan askerlerin yanında tanklar, uçaklar ve helikopterler gibi birçok düşman bizleri bekliyor.

Commando - Final Battle Commando - Final Battle Commando - Final Battle