1970’li yıllarda geçen bir hikayeye sahip olan Crookz – The Big Heist’de hırsızlığı bir sanat olarak icra eden bir ekibin maceralarına katılıyoruz. Ekibimiz zamanında soygun yeteneklerini kullanarak en zengin evlere gizlice girip değerli mücevherleri çalmış ve yakjalanmamıştır. Fakat ekibimizin başarısı Venedik’te gerçekleştirdikleri bir müze soygununda sonlanmıştır. Ay Taşı olarak adlandırılan paha biçilemeyen mücevheri ele geçirmeyen çalışan kahramanlarımız ekip üyelerinden birinin ihanetiyle farklı yollara gitmek zorunda kalmıştır. Bu olayın üzerinden 5 sene sonra ekip üyeleri bir araya gelerek kendilerine ihanet eden arkadaşlarından intikam almak için hazırlıklara başlamıştır. Bu intikam operasyonu onlara bir yandan da büyük bir servet kazandıracaktır.

70’li yılların atmosferini çok başarılı bir şekilde canlandırmayı başaran Crookz – The Big Heist bir taktiksel strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda gerçekleştireceğimiz soygunlarda ilk olarak nasıl bir taktik izleyeceğimizi planlıyoruz. Sonsrasında ise bu planı kusursuz bir şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Gerçekleştireceğimiz soygunlarda birden fazla kahramanı aynı anda yönetmekteyiz. Kimi zaman kahramanlarımızın yeteneklerini senkronize bir şekilde kullanarak atlatacağımız alarm sistemleri ve engeller ile karşılaşacağız. Yakalanmadan soygunu gerçekleştirdiğimizde kazancağımız parayla ekip üyelerimize gelişmiş teçhizatlar satın alabiliyoruz.

İşletim Sistemi:SP2 yüklü Windows Vista, Service Pack 1 yüklü Windows 7 ve üst versiyonları
İşlemci:2.7 GHZ çift çekirdekli AMD veya Imtel işlemci
Bellek:4 GB RAM
Ekran Kartı:DirectX 10 uyumlu 512 MB ekran kartı
DirectX Sürümü:DirectX 11
HDD: 4 gb boş depolama alanı
Ses Kartı:DirectX 9 uyumlu ses kartı

Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist Crookz The Big Heist