Freeze 2’ye Hoş Geldiniz! son derece beklenen çok ödüllü en iyi bulmaca oyunu “Freeze”in yeni bölümü karşınızda (Dünya genelinde 11 milyondan fazla indirme).

LÜTFEN DİKKAT EDİN:

“Freeze! 2” hiçbir uygulama içi reklâm ve rahatsız edici ilan olmaksızın 100 seviyesiyle premium tam sürümdür! Bu nedenle ücretsiz değildir – ancak tüm oyun boyunca sadece bir kez ödeme yapacağınızı ve tekrar asla yapmayacağınızı garanti edebiliriz!

HİKAYE:

Yıllar önce, “Freeze!”deki eski kahramanımız, kötü uzaylılar tarafından yakalanmış ve çok uzak bir gezegende hapse atılmıştır. Dönüş yolunu asla bulamamıştır.

Şimdi, küçük kardeşi kendi yaptığı roketiyle kayıp kardeşini bulmak ve onu uzaylıların elinden kurtarmak için yıldızlara doğru yola çıkıyor!

OYUNUN İŞLEYİŞİ:

Kahramanımızın etrafındaki hücreleri parmağınızla döndürerek karmaşık fizik tabanlı bulmacaları çözeceksiniz. Ve tabii ki, kardeşleriniz için yerçekimini durdurmak için Freeze düğmelerine basmanız gerekecek. Basit görünüyor, değil mi? Evet, ilk başlarda doğru.

“FREEZE! 2’DEKİ YENİLİKLER:

Oyunun temeli “Freeze!”deki gibi aynıdır, ancak pek çok heyecanlı eklentiler bulunuyor: Karşılaşacağınız seviyelerde, etrafta su ve ölümcül roket yakıtı yüzüyor. Kardeşlerin pek çok seviyeyi birlikte geçmeleri, ölümcü elektrik alanlarına, akıllı pillere (ne?!!?) ve biraz sadistçe tasarlanmış seviyelere karşı mücadele etmeleri gerekiyor.

FREEZE!2’NİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

• Premium oyun, reklâm yok, uygulama içi satın alma yok!
• Sanat direktörü Jonas Schenk (jonasschenk.com) tarafından tasarlanan yeni görünüm ve benzersiz grafikler
• İllüstratör Jonas Littke (lufthoheit.com) tarafından hazırlanan gerçekdışı uzaylı dünyaları
• Hiro Yamada tarafından tasarlanan 4 uzaylı dünyası, 100 çeşitli ve heyecanlı seviye
• İsviçreli Trance Master Karl Lukas (bit.do/karllukas) tarafından hazırlanan yeni karanlık şarkılar
• Su ve ölümcül roket yakıtı gibi sıvıların simülasyonu
• Yüksek Skorlar ve Başarımlar – hapishane dünyalarından kimler kaçabilecek?

Freeze! 2 Kardeş Freeze! 2 Kardeş Freeze! 2 Kardeş Freeze! 2 Kardeş