FRONTLINE COMMANDO: D-DAY FPS türünde oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Call of Duty ve Medal of Honor gibi ünlü FPS serilerinin ve Er Ryan’ı Kurtarmak gibi klasik olmuş Holywood yapımlarının çıkış noktası olan 2. Dünya Savaşı’nın efsane çarpışması olan Normandiya Çıkarması’nı konu alan Android oyunu bize bu savaşta yer alan bir askerin gözünden o günleri yaşamamıza imkan tanımakta. Oyunda D-Day olarak adlandırılan Normandiya Çıkarması’ndan başlayarak Fransa’yı Nazi Almanyası’ndan kurtarmaya çalışıyoruz ve sahillerden siperlere ve tünellere kadar birçok farklı yerde Naziler’le savaşıyoruz.

Oldukça uzun bir tek kişilik senaryoya sahip 2. Dünya Savaşı Oyunu etkileyici grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Bir Android oyununa göre standartların çok üzerinde olan grafik kalitesi yok edilebilir çevresel öğeler ve ileri seviye fizik hesaplamarıyla desteklenmektedir.

Oyunda 2. Dünya Savaşı’na ve döneme özgü birçok farklı silah seçeneğinden birini tercih edebiliyor ve yeni silahları satın alabiliyoruz. Bunun yanında menzilli top atışı desteği ile düşman cephelerini ve mevzilerini kolayca çökertebilirken bazuka yardımıyla acımasız Alman tanklarına meydan okuyabiliyoruz.

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY’de standart silahların yanında sabit makinalı tüfekler ve uçaksavar gibi farklı silahları kullanabiliyoruz. El bombası gibi yardımcı ekipmanlarda oyuna çeşitlilik anlamında renk katmaktadır.

Eğer yüksek aksiyona sahip FPS oyunlarını seviyorsanız FRONTLINE COMMANDO: D-DAY’i denemenizi tavsiye ediyoruz.

İndirmek İçin Tıklayınız

Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day Frontline Commando: D-Day