Telefonunuzun size cevap vermesine ne dersiniz? Uyandırmasını söyleyin! Dahası, GALAXY S III’e alarmı birkaç dakika kapatmasını ve biraz daha uyumanıza izin vermesini bile söyleyebilirsiniz. Telefonunuzu cevaplayın (veya aramayı reddedin), müziğinizi açın (veya kapatın), hatta kameraya ne zaman fotoğraf çekeceğini söyleyin.
Sosyal etiketleme
Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin izini sürmek artık daha da kolay. Sosyal etiketleme fotoğraf albümünüzdeki kişileri sosyal medya akışlarına bağlamanıza izin verir. Bir kez ayarlandığında, tüm yapmanız gereken resimlerine bakmak; güncel durumlarının göründüğünü göreceksiniz.
Direkt arama
Samsung GALAXY S III konuşmayı istediğiniz zamanı bile bilir. Biriyle mesajlaşırken, bunun yerine kendisini aramayı istediğinizde tek yapmanız gereken; telefonunuzu kulağınıza götürmek. Direkt arama numarayı sizin için çevirir. Artık, çağrı kayıtları veya rehber kurcalamaya son. Bırakın, Samsung GALAXY S III işini yapsın.
Akıllı bekleme
Yenilikçi Akıllı bekleme özelliği ile, Samsung GALAXY S III ne zaman telefona baktığınızı, bir e-kitap okuduğunuzu veya İnternet’te gezindiğinizi otomatik algılar. Ön kamera derinlemesine gözlerinizin içine bakar ve kesintisiz görüntüleme keyfiniz için ekran parlaklığını korur. Ne parlak fikir ama…
Akıllı uyarı
Telefonunuzu elinize aldığınızda, size gittiğinizden beri olup bitenleri söylemesi iyi olmaz mıydı? Samsung GALAXY S III ne zaman geri döndüğünüzü bilir ve cevapsız çağrılar ile yeni mesajlar hakkında sizi bilgilendirmek için kısa bir titreşimle sizi uyarır. Ne kadar da düşünceli ama…
S Beam
Yakınınızdaki arkadaşlarınızla içerik paylaşmak kolay, hızlı ve eğlenceli olabilir. S Beam belgeleri, kişileri, resimleri, müziği ve videoları aktarabilmeniz için anında bağlanmanıza izin verir. Yalnızca, telefonlarınızın arkasını birbirine dokundurun, bağlanın, paylaşın ve eğlenin.
Arkadaş fotoğraf paylaşımı
Fotoğraflarınızı yönetmek ve paylaşmak bundan daha kolay olamazdı. Telefonunuz, yönlendirme amacıyla grup profillerinizi kullanarak, kişilerin yüzlerini tanır ve bunları sizin için birbiriyle ilişkilendirir. Artık, herkesle anında paylaşım bir dokunuş uzağınızda.
Tasarım
İster okyanusun ufku, ister ihtişamlı İskandinav köknar ormanları olsun, açık olan bir şey var: Doğanın düz çizgileri yoktur. Samsung GALAXY S III’ün yumuşak ve doğrusal olmayan çizgileri cihazın minimal ve organik tasarımını yansıtmaktadır. İnsan odaklı yapısı artırılmış kullanılabilirlik ile ergonomik ve konforlu bir deneyim sunar. Kavranışındaki konfor, zarif kavisleri ve organik platin yapısı doğal bir his ve tasarım sunar.
Pop up play
Samsung GALAXY S III’ün 4,8 inçlik HD Super Amoled ekranında eş zamanlı işler yapmak kolay ve eğlenceli. Pop up play ve güçlü Dört Çekirdekli İşlemcisi ile, bir pencereden e-posta gönderirken, diğer pencereden HD video izleyebilir veya aynı anda mesajlaşabilirsiniz. Videoyu yeniden boyutlandırın, ekranda durmasını istediğiniz yere sürükleyin ve arkadaşlarınızla sohbet edin veya internette gezinin. Hiçbir şeyi kaçırmayın.
4,8 HD Super AMOLED
Biz buna gerçekliği görmek diyoruz. 4,8 inçlik yüksek çözünürlüklü ekran ve canlı izleme deneyimi. Gerçek renklerle ve ultra hızlı yanıt süreleriyle, akıl almayacak kadar keskin HD video oynatımı. Üstelik muazzam bir biçimde enerji verimliliği yüksek ve şaşırtıcı bir şekilde ince.
En iyi fotoğraf
Samsung GALAXY S III en iyi nasıl göründüğünüzü bilir; hiçbir gülümsemeyi kaçırmayacağınızdan, göz kırptıkları sırada fotoğraflarını çekmeyeceğinizden eminsiniz. Kesintisiz bir sahne oluşturmak için 8 karelik seri çekim yapar ve içerisinden sizin için en iyisini seçer.
LTE (ülkeye bağlı)
Bazı evrimler hızlı gelişir. Çok hızlı. LTE mevcut çalışmayı saniyede 30 ile 60 megabayta kadar hızlandırır ve daha da hızlanmaya devam eder. Video akışları izleyin, içeriğinizi buluta yükleyin veya zengin grafikli en son çevrimiçi oyunları oynayın.
teknik özellikler

Boyut:GT-I9301RWQTUR
Network/Bearer

Multi-SIM

Tekli SIM
Infra

GSM 3G
2G GSM

EDGE / GPRS (850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz)
3G UMTS

HSPA+21 Mbps (850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz)

Connectivity

USB Version

USB 2.0
Location Technology

AGPS GLONASS
Earjack

3,5 mm Stereo
Wi-Fi

802.11a/b/g/n 2,4+5 GHz
Wi-Fi Direct

Var
Bluetooth Version

Bluetooth v4.0
NFC

UICC
Bluetooth Profiles

DI, MAP, PBAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, HID
PC Sync.

KIES

DAHA ÇOK ÖZELLİK GÖSTERGenişlet
OS

OS

Android

Display

Teknoloji(Main Display)

Süper AMOLED
Size (Main Display)

4,8″ (121,9 mm)
Resolution (Main Display)

720 x 1 280 (HD)
Color Depth (Main Display)

16 M

Processor

CPU Speed

1,4 GHz
CPU Type

Dört Çekirdekli

Genel Özellikler

Renk

Seramik Beyaz (RW)
Form Factor

Dokunmatik Çubuk

Hafıza

RAM Size (GB)

1,5 GB
ROM Size (GB)

16 GB
Harici Hafıza Desteği

MicroSD (64 GB’a kadar)

Camera

Main Camera – Resolution

CMOS, 8 MP
Front Camera – Resolution

CMOS, 1,9 MP
Main Camera – Flash

Var
Main Camera – Auto Focus

Var

Sensörler

Sensörler

Hall Sensörü, Hız Ölçer, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Yakınlık Sensörü, RGB Sensörü

Fiziksel Özellikler

Boyutlar (YxGxD)

136,6 x 70,7 x 8,6 mm
Ağırlık

132 g

Battery

Internet Usage Time(3G)

8 Saat
Internet Usage Time(Wi-Fi)

10 Saat
Video Playback Time

9 Saat
Standard Battery Capacity

2 100 mAh
Removable

Var
Audio Playback Time

57 Saat
Standby Time (3G)

330 Saat
Talk Time (3G)

14 Saat

Audio and Video

Video Playing Format

3GP, AVI, MP4, WMV, FLV, MKV, WebM
Video Playing Resolution

Full HD (1080p) Video Oynatma
Audio Playing Format

FLAC, AAC, MP3, WAV, WMA, OGG
Music Player

Var

Services and Applications

Gear Manager

Var
FM Radio

Var
FM Radio Functions

FM Stereo
Galaxy S3 Neo Özellikleri Galaxy S3 Neo Özellikleri Galaxy S3 Neo Özellikleri Galaxy S3 Neo Özellikleri