Hayatınızı daha zengin, daha kolay ve daha eğlenceli hale getirin. Gerçek bir yaşam arkadaşı olarak yeni Samsung GALAXY S4 daha yakın olmamıza yardım eder ve birlikte olduğumuz bu eğlenceli anları yakalar. Her bir özellik günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bunlar dışında, sağlığımızı ve yaşam durumumuzu izlemeye yeterince özen gösterir. Kısacası Samsung GALAXY S4 sizin için buradadır.
Çift Çekim
Hikayenin her iki tarafını görün İki kamera, sıra dışı fotoğraf. Ön ve arka kameralarla eşzamanlı çekim yaparak yaşamınızın ‘oradaydım’ anlarını yakalayın. Seçim yapabileceğiniz daha fazla tarz çeşitliliği ile istediğiniz çekimi elde edin. Çift Çekim özelliği ile ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar arkadaşlarınız ve aileniz her şeyi sizinle birlikte yaşayabilir.
Ses ve Çekim
Fotoğraflarınızı dinleyin Samsung GALAXY S4’de çektiğiniz her fotoğraf sesli olabilir. Böylece artık sadece nasıl göründüğünü değil ne söylendiğini, oynandığını ve işitildiğini hatırlayabilirsiniz. Bu durum olaya her bir fotoğrafın her anını çok daha canlı şekilde yeniden yaşamanıza ve paylaşmanıza yardım edecek başka bir heyecan katmanı ekler.
Drama Çekimi
Her eylemi bir fotoğrafta yakalayın Tek bir fotoğrafın yapabildiğinden daha iyi bir hikaye anlatan kolaj oluşturmak için bir çerçevede fotoğraf serisi elde edin. Drama Çekimi, herhangi bir hareketli nesnenin bir seri fotoğrafını çekmenizi sağlar ve böylece bir dinamik fotoğraf içerisinde sorunsuz şekilde birleştirilmiş ayrıntılı eylemi görebilmeniz için bir araya getirir.
Group Play- Müziği Paylaşın
Eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşın Arkadaşlarınızla toplanın ve eşzamanlı olarak müziğinizin keyfine varmalarını sağlayın. Oyunlar oynamak,fotoğrafları ve belgeleri paylaşmak için birden fazla Samsung GALAXY S4 telefonu kablosuz olarak bağlayın. Tüm Samsung GALAXY S4 telefonları bir araya getirin ve ses kalitesini geliştiren güçlü bir ses sistemi oluşturun ve partiye devam edin.
Hikaye Albümü
Her olay için bir albüm Samsung GALAXY S4’e fotoğraflarınızı düzenletin ve özel olaylara dayalı albümler oluşturun veya istediğiniz şekilde özelleştirin. Hatta temalar uygulayabilir ve çeşitli yerleşim düzenleri seçebilirsiniz. Sonra fotoğrafları bastırabilir ve anıları elinizde tutabilirsiniz.
Samsung Hub
İstediğiniz herhangi bir içerik için tek noktası Samsung GALAXY S4 ile tek bir yerde her Samsung Hub’dan tarama yapabilir ve mevcut herhangi bir içerik alışverişi yapabilirsiniz. Oyunlar, öğrenme – tümü tek bir entegre mağazada. Kullanımı kolay ve şık bir mağaza yerleşim düzeninde aradıklarınızı bulabilirsiniz. – Hizmet ülkeye göre farklılık gösterebilir
S Translator
Artık dil engeli yok Yeni Samsung GALAXY S4’e çevirmeniz gerekenleri söyleyin veya metin olarak yazın, okuyacak ve size çeviri metnini sağlayacaktır. Samsung GALAXY S4, yurtdışına seyahat ettiğinizde orada yaşayanlarla kolay iletişim kurmanızı, egzotik yabancı yiyecekleri keşfetmenizi ve dünyadaki gizli mekanları bulmanızı sağlayan becerikli bir arkadaştır. Destek: İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Korece. – S Translator veri bağlantısına dayalıdır ve mevcut diller sınırlıdır. Ek koşullar ve/veya ücretler uygulanabilir. Sonuçlar duruma göre farklılık gösterecektir.
ChatON
İletişim kurmanın daha fazla yolu İkiniz de tamamen farklı yerlerde olsanız bile bir arkadaşınızla ekranınızdakileri paylaşın. Şimdi ne yaptıklarını işitmek yerine Çift Kamera ile gerçekten arkadaşlarınızın ve ailenizin yaptığı her şeyi görün. Daha samimi bir şekilde arkadaşlarınızın ikisi veya ailenizle bağlantı kurun.
Air View
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma – Tüm içeriği açmadan hızlı bir önizleme gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlayın. – Air View, içeriği ve fotoğrafları büyütmeyi, e-postalara önizleme yapmayı ve parmağınızı ekranda çok az gezdirerek hızlı arama gerçekleştirmeyi daha kolay ve son derece rahat hale getirir. – Desteklenen özellikler : Bilgi Önizleme, İlerleme Önizleme, Hızlı arama Önizleme, Web Sayfası büyüteci.
Temassız Kontrol
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma. – Gerçekten ekrana dokunmadan elinizi ekran üzerinde sallayarak telefonunuzu kontrol edin. – Hızlı bir göz atma için içeriklerde gezinmek üzere ekran üzerinde sadece elinizi sallayın. Temassız Kontrol ile yanıtlayarak çağrılarınıza daha hızlı yanıt verin
Samsung Akıllı Duraklatma
Her hareketinizi takip eden bir telefon Galaxy S3’ün Akıllı Bekleme özelliğiyle oluşturulmuş olan Samsung GALAXY S4 ne yaptığınızı bilir ve sezgisel olarak sizinle birlikte hareket eder – telefonu bir taraftan diğerine doğru eğdiğinizde otomatik olarak e-postaları veya Web sitelerini yukarı veya aşağı kaydırır. Her yüzünüzü yana çevirdiğinizde Samsung GALAXY S4 kesinlikle ne izliyor olursanız olun duraklatır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Akıl almaz Akıllı Duraklatma (Smart Pause), ekrana tekrar baktığınızda kaldığınız yerden devam eder.
Samsung Home Sync
Kişisel bulutunuzun keyfine varın – Samsung HomeSync, aile eğlencesi için kişisel bulut cihazıdır. 1 TB depolama kapasitesiyle Samsung HomeSync binlerce fotoğrafı ve videoyu siz ve aile üyeleriniz nerede olursanız olun çekildikleri anda depolar. – Android oyunları, filmleri, dizileri ve aktarılan içeriği büyük ve canlı bir televizyonda doğrudan oturma odanıza getirin. Samsung GALAXY S4’ün özel olarak üretilmiş gezinme özelliği olan Mirror Mouse, Samsung HomeSync’in tüm özelliklerinin keyfine varmanın çok daha kolay ve basit bir yoludur!
Samsung WatchON
Son teknoloji televizyon uzaktan kumandası Samsung GALAXY S4’ünüzü ev eğlence sisteminizle bağlayın ve bırakın televizyon uzmanınız olsun. Tercihlerinize dayalı olarak farklı programlar önerir, program listeleri sağlar ve sizin yerinize kanallarda gezinir. Samsung GALAXY S4, televizyon veya set üstü kutularının uzaktan kontrolünü bile sağlamaktadır. Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bırakın Samsung GALAXY S4 sizin yerinize televizyonun işi ve yükünü üstlensin. (modelşere ve ülkelere gore kullanılabilir servisler farklılık gösterebilir)
S Health
Sağlığınız için daha fazlasını elde edin Samsung GALAXY S4 ile aktif ve formda kalın. Antrenmanlarınızı, günlük beslenmenizi ve ağırlık seviyelerinizi izleyecektir. Samsung GALAXY S4’ün Konfor Seviyesiyle etkinlikleriniz için etrafınızdaki şu anki durumu öğrenin. Sıcaklık ve neme dayalı olarak konfor seviyenizi gösterir. Sağlık Tablosu ve çeşitli grafiklerle gelişiminizi izleyin. Samsung GALAXY S4 ile birlikte daha iyi bir şekilde sağlık için motive olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Uyarlanabilir Görüntü
Size uygun optimize edilmiş ekran ayarları Gözlerinizi dinlendirin ve bırakın Samsung GALAXY S4 görüntünüzü ayarlasın. 7 otomatik mod ve 4 manuel modla birlikte Samsung GALAXY S4 optimum görüntüleme deneyimi sunar. Muhteşem renk kalitesiyle favori videolarınızı, oyunlarınızı, kitaplarınızı ve e-postalarınızı görüntüleyin. Samsung GALAXY S4 ile mükemmel ve optimize görünümü elde edin.
Uyarlanabilir Ses
Duyulması gereken şekilde bir ses Her şeyi sizin için özelleştirilmiş doğru balans ve mükemmel sesle duyun. Samsung GALAXY S4, duymanıza, ses kaynağına ve tercihlerinize bağlı olarak müziği açar kapatır ve sol ve sağ sesi dengeler. Samsung GALAXY S4, sizin için hazırlanmış optimum ses deneyimi sunar.
Sınırsız olasılıkların dünyasında yaşayın
Sınırsız olasılıkların dünyasında yaşayın
Samsung GALAXY S4’ün tasarımı mümkün olana meydan okur. İnanılmaz genişlikteki Full HD Super AMOLED ekran, şimdiye kadar yapılan bu en hafif ve en sofistike GALAXY’nin özel polikarbon gövdesinde bulunan sıra dışı incelikteki çerçeve içerisine mükemmel şekilde oturmaktadır.
Samsung Galaxy S4 Türkçe İnceleme
teknik özellikler

Boyut:GT-I9500ZKATUR

Infra

GSM 3G | HSPA+
2G

EDGE / GPRS (850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz)
3G

HSPA+ (850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz)
Wi-Fi

802.11a/b/g/n/ac
Wi-Fi Direct

Var
Bluetooth Profiles

PBAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID, PAN, MAP, DI
NFC

Var
Connectivity Support

DLNA, MHL 2
PC Sync.

KIES

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Android

DAHA ÇOK ÖZELLİK GÖSTERGenişlet
Ekran

Teknoloji

Full HD Super AMOLED
Renk Derinliği

16 M
Büyüklük

5,0″
Çözünürlük

1 920 x 1 080

İşlemci

Type (Dual, Quad)

Sekiz Çekirdek
CPU Speed

1,6 GHz Dört Çekirdek + 1,2 GHz Dört Çekirdek

Bellek

Bellek

eMCP 16GB/32GB/64GB

Kamera

Kamera Çözünürlüğü (Arka)

CMOS, 13 MP
Camera Resolution(Front)

CMOS, 2 MP
Flaş

LED Flaş
Otomatik Odaklama

Var

Sensörler

Sensörler

Akselorometre, Jeomanyetik, Gyro, RGB ışık, Barometre, Yakınlık, Gesture, Sıcaklık ve Nem, Hall

Fiziksel Özellikler

Boyut (YxGxD)

136,6 x 69,8 x 7,9 mm
Ağırlık

130 gr

Renk

Renk

Buz Beyazı / Duman Siyahı

Bağlantı

USB

USB 2.0
Earjack

3,5 mm
External Memory Slot

MicroSD Yuva (64 GB’a kadar)
SIM Support

Micro SIM
Bağlantı

Micro USB (5 V, 2 A)
MHL

Var

Pil

Standart Pil

2 600 mAh
Kapasite

2 600 mAh
USB Chargeable

Var

Konumlandırma

Konumlandırma

AGPS, GLONASS

Servis ve uygulamalar

Samsung Apps

Var
Music Hub

Yok
Readers Hub

Var
Game Hub

Var
ChatON, mFluent IM

ChatON
ActiveSync

Var

Ses ve Video

Video Format

MPEG4, H.263, H.264, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson Spark, HEVC
Video Resolution

Full HD (1080p) Video Oynatma
Video Frame rate

30 fps
Ses Biçimi

MP3, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB/WB, OGG, FLAC, AC-3, apt-X (Bluetooth)

Galaxy S4 Özellikleri Galaxy S4 Özellikleri Galaxy S4 Özellikleri