Galaxy S4 zoom türünün tek örneğidir Devrim yaratan dokunma ve zoom halkası kontrol arayüzüyle, üstün optik bileşenlerle ve sıra dışı programlanabilirlikle tasarlanmış, bir cep telefonu ve bir fotoğraf makinasıdır
Hiçbir şeyi kaçırmayın: Aynı anda konuşun, çekin ve paylaşın
Never miss a thing: Talk, shoot, share at the same time
Arama sırasında Fotoğraf Paylaşımı
Sadece anıları paylaşmayın; deneyim yaratın. Arama sırasında Fotoğraf Paylaşımı, yeni fotoğraf çekme olasılıkları oluşturur. Bir çekim yapın ve telefonda konuşurken, mesajla birlikte bir arkadaşınıza gönderin! Zoom halka kontrolü, kamera uygulamasını anında açmanızı ve fotoğraf fonksiyonlarını kontrol etmenizi sağlar. Galaxy S4 zoom, kamerası bulunan akıllı bir telefon değildir. Kısmen gelişmiş bir kamera ve kısmen de Android ile güçlendirilmiş akıllı bir telefon olarak Galaxy S4 zoom, dünyanızla her zaman bağlantıda olan bir cihazdır.
Zoom halkanın dönüşü, akıllı telefonunuzu hassas bir kamera haline getirir.
A spin of the zoom ring turns your smartphone into a precision camera
Hızlı Başlatma ve Kısayol
Hızlı Başlatma ve Kısayol, birden fazla kamera moduna anında erişmenizi sağlar. Galaxy S4 zoom’un ön tarafta bulunan zoom halkanın hızlıca döndürülmesi ve ardından ekrana hızlıca dokunulması, aşağıdaki farklı kamera modlarını çevirmenizi sağlar: Otomatik, Galeri, Akıllı Mod, Elle Ayar, Program ve yeni Modumla daha fazlası.
Zoom halkayla yakına veya uzağa gidin
Travel near or far with a zoom ring
Optik Zoom Kontrolü
Zoom kontrolü yeniden düşünüldü. Optik zoom kontrolü, düzgün, kullanımı kolay dijital kontrollerle birlikte geleneksel tuşların ve düğmelerin yerine geçmektedir. Profesyonel kalitedeki doğruluk ve benzersiz kullanım kolaylığı, sadece zoom halkasının hızlı bir dönüşü kadar uzaklıktadır, ayrıca geniş açılı çekimler yapmayı ve zorlu odaklama efektleri oluşturmayı sağlar.
Uzaktan bile çok yakın çekimler yapın
Capture close-ups, even from far away
10x Optik Zoom
Daha büyük her zaman daha iyi anlamına gelmez. Küçük boyutlu/büyük performanslı Galaxy S4 Zoom’da 10x optik zoom özelliği bulunur, bu da çok uzaktan bile daha net, harika ve düzgün görüntüleri yakalamanızı sağlar. Galaxy S4 Zoom’un profesyonel kalitedeki optik ve mükemmel zoom halkası ayarı sayesinde, ağır fotoğraf makinesi donanımını yanınızda taşımaya gerek kalmadan, göz alıcı yakın çekimler de yapabilirsiniz.
Daha iyi düşük ışık performansı ve hareketli yakalama
Better low-light performance and motion capture
16 M BSI CMOS Sensörü
Gelişmiş sensör teknolojisi, resimlerinize hayat verir. Süper hızlı, süper hassas 16 megapiksel BSI (arka taraf aydınlatmalı) CMOS sensör, düzgün pozlama için daha az aydınlatmaya ve geleneksel sensörlere göre daha hızlı odağa gereksinim duyar. En az aydınlatma koşullarına sahip anlarınızda bile, fotoğraflarınız her şeyi yakalayacaktır.
Siz sabit kalamadığınızda bile, o mükemmel şekilde sabit kalır.
It remains perfectly still, even when you don’t
OIS (Optik Görüntü Sabitleme)
Hızlı çekim yapmak, bulanık çekim yapmak anlamına gelmez. Galaxy S4 zoom’un Optik Görüntü Sabitleme (OIS) sistemi, tamamen sabit olmasanız bile, daha net odaklı görüntüler sunar. Doğru koşulları dert etmeden hiçbir çekimi kaçırmayın. Zoom yaparken veya hareket halindeyken bile daha az aydınlatma koşullarında güvenle çekim yapın ve keskin ve net sonuç veren fotoğraflar ve videolar oluşturun.
Konum temelli önerilerle birlikte her seyahatten en iyi şekilde yararlanın
Make the most of every journey with location-based suggestions
Fotoğraf Önerisi
Cebinizdeki fotoğrafçılık kılavuzu gibidir. Fotoğraf Önerisi, dünyanın herhangi bir yerinde en iyi çekimi bulmaya ve oluşturmaya yardımcı olmak için, dost fotoğrafçılar tarafından çekilmiş görüntülerin bulunduğu geniş kitaplıklarla anında bağlantı kurar. TourWrist, Panoramio, TripAdvisor vb. önemli sosyal uygulamalarla ve araçlarla birlikte, fotoğraflarınıza daha fazla hayat katın ve hayatınıza daha fazla fotoğraf katın.
Yakalamak istediğiniz her şey için en iyi ayarlar
Optimal settings for anything you want to capture
Akıllı Mod Önerisi
Hayatın size verebildiği her şeyi yakalayın ve inanılmaz görüntülerle birlikte daima geri dönün. Akıllı Mod Önerisi, aydınlatma koşullarını, manzarayı ve nesneleri tanır ve en iyi Akıllı Modu anında önerir. Ayrıca, görüntülerinize benzersiz dokunuşlarla katkıda bulunması için, önerilen 20’den fazla en iyi Akıllı Moddan birini seçebilirsiniz.
Olası en iyi ayarlarla birlikte çekim yapın ve birleştirin
Compose and capture shoots with the best possible settings
Akıllı Mod
Ayarlarla ilgili endişe duymayı bırakın ve profesyonel kalitede sanatsal çekimler yapmaya başlayın. Akıllı Modun düğmesine hızlıca dokunmak, farklı türdeki özel modlara erişim yapmanızı sağlar. Hareketli nesnelerin çekimlerini tek bir birleştirilmiş dosya içinde toplamak için Drama Çekimi’ni ya da hızlı hareketleri anında yakalamak için Hareket Dondurma’yı kullanın. Işık İzi’ni kullanarak, içinizdeki Picasso’yu serbest bırakın ve uzun pozlama efektlerini yakalamak için, nesnenizin elde taşınan ışıkla yaklaşmasını sağlayın. Ayrıca, anın tam olarak nasıl olduğunu yeniden yaşamak için, Sesli fotoğraf ile fotoğrafınıza ses de kaydedebilirsiniz. Sadece istediğiniz modu seçin ve devam edin.
teknik özellikler

Boyut:SM-C1010ZKATUR

Infra

GSM 3G
2G

EDGE / GPRS
3G

HSPA+
Wi-Fi

802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz
Wi-Fi Direct

Var
Bluetooth Profiles

PBAP,A2DP,AVRCP,HFP,HSP,OPP,SAP,HID,PAN, DI, MAP
NFC

Var
Connectivity Support

MHL 1, DLNA
PC Sync.

KIES

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Android

DAHA ÇOK ÖZELLİK GÖSTERGenişlet
Ekran

Teknoloji

sAMOLED
Büyüklük

4,3″
Çözünürlük

540 x 960 (qHD)

İşlemci

Type (Dual, Quad)

Çift Çekirdek
CPU Speed

1,5 GHz

Bellek

Bellek

8 GB

Kamera

Kamera Çözünürlüğü (Arka)

CMOS, 16 MP 10X Optik Zoom
Camera Resolution(Front)

CMOS, 1,9 MP
Flaş

Xenon Flaş
Otomatik Odaklama

Var

Sensörler

Sensörler

Hareket Sensörü, Jeomanyetik, Gyro Sensörü, Işık Sensörü, Yakınlık Algılayıcı

Fiziksel Özellikler

Boyut (YxGxD)

63,5 x 125,5 x 15,4 mm
Ağırlık

208 g

Bağlantı

USB

USB 2.0
Earjack

3,5 mm kulaklık girişi, Stereo
External Memory Slot

MicroSD (64GB’a kadar)
SIM Support

Micro SIM
Bağlantı

Micro USB (5 V, 1 A)
MHL

Evet

Pil

Standart Pil

2 330 mA
USB Chargeable

Var

Konumlandırma

Konumlandırma

AGPS Desteği, GLONASS Desteği

Servis ve uygulamalar

Samsung Apps

Var
Readers Hub

Var
Game Hub

Var
ChatON, mFluent IM

ChatON
ActiveSync

Var
B-to-B Compability

ODE, EAS, MDM, VPN

Ses ve Video

Video Format

MPEG4, H.264, H.263, VC-1, WMV7 / 8, Sorenson Spark, VP8, MP43
Video Resolution

Tam HD (1080p) Video Oynatma
Video Frame rate

30 fps
Ses Biçimi

MP3, AMR-NB / WB, AAC, AAC+, eAAC+, Vorbis (OGG), FLAC, WMA

Galaxy S4 zoom Özellikleri Galaxy S4 zoom Özellikleri Galaxy S4 zoom Özellikleri Galaxy S4 zoom Özellikleri Galaxy S4 zoom Özellikleri