Guild Wars 2’nin büyülü dünyası bizleri yeniden çağırıyor. Bol yeşillikle dolu yeni Guild Wars 2 genişleme paketi Heart of Thorns bugün yeni videosunu aldı. Bu yeni videoda, genişlemenin alanlarından biri olan Maguuma’nın kalbine doğru yolculuk ediyoruz.

Peki ya yeni genişlemede neler var?

Güzel soru ve bu soruya şu şekilde cevap vermek istiyorum; neler yok ki? Zaten genişlemenin daha önce ne içerdiği ufak tefek paylaşılmıştı. Fakat en can alıcı noktası ise ArenaNet’ten şu şekilde geldi; Heart of Thorns, gerçekten Guild Wars 2 oyuncularını zorlayacak. Açıklanan detaylara göre ise Heart of Thorns ormanında bir sürü yeni yaratık, canlı ve zorluk bulunacak. Oyuncuların bu ormanda sağ kalabilmesi için gerçekten dikkatli ve iyi oynaması gerekiyor.

Bildiğimiz gibi bu genişlemede karakterler 80. seviyeye çıkabilecekler. Yeni ‘Revenant’ mesleği ile de, oyuncular çok daha farklı güçleri yönetebilecek ve PvP’de daha etkili olabilecek.

İşte yayınlanan o yeni video, iyi seyirler.

Guild Wars 2: Heart of Thorns Guild Wars 2: Heart of Thorns Guild Wars 2: Heart of Thorns Guild Wars 2: Heart of Thorns Guild Wars 2: Heart of Thorns Guild Wars 2: Heart of Thorns