Yapımcılığını Gameloft’un üstlendiği, Arcane Legends benzeri MMORPG oyunu olan Heroes of Order & Chaos etkileyici 3D grafiklerin yanında çoklu oyuncu desteğiyle Google Play Store’de geçtiğimiz günlerde oyun severler ile buluştu.

İlk başlarda kısa bir eğitim ile başlangıç yaptıktan sonra Gameloft hesabıyla giriş yapmanız gerekiyor. Create Account diyerek birkaç saniyede yeni bir hesap oluşturabilir veya var olan aktif hesabımızı kullanabiliriz.

Farklı bir çok karakter ve özel yeteneklerle donatılmış kahramanlara eşlik ettiğimiz Heroes of Order & Chaos’ın çoklu oyuncu modunda ise savaş arenalarında ölümüne mücadeleye bırakıyor. Kazandığımız puanlarla veya ücretli olarak yeni ekipmanlar ve karakterler alabiliyoruz.

Hali hazırda Google Play Store’da 50’nin üzerinde oyuna imza atan Gameloft, farklı oyun türleriylede her alanda iddialı olduğunu kanıtlıyor.

Android Heroes of Order & Chaos Özellikleri

10 dil seçeneği
Etkileyici grafikler ve soundtrack
3 karakter (Moltem Lord, Earth Colossus ve Dark Elf Exile)
Oyun içi ekipman satın alma
Çoklu oyuncu desteği (Multiplayer)
Multi-Touch desteği
Sohbet
3 kamera açısı

İndirmek İçin Tıklayınız

Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order Heroes of Order