Aksiyon dolu bir Android oyunu olan Hungry Shark Evolution’da amacınız vahşi bir köpek balığının kontrolünü elinize alarak en uzun süre hayatta kalmaya çalışmak. Mükemmel üç boyutlu efektler ve aksiyon dolu bir oyun sizleri bekliyor. Deniz altında geçireceğiniz bu heyecan dolu oyunda küçük balıkları yiyerek, aşama kaydettikçe 10 tonluk bir beyaz köpek balığının kontrolünü bile elinize alabilirsiniz.

Lezzetli deniz yaratıkları, yüzücüler, kaplumbağalar ve balıkçıları yiyerek besleneceğiniz Hungry Shark Evolution’da ne kadar çok beslenirseniz o kadar çok gelişeceksiniz. Tabii bunları yaparken denizlerin tek saldırganı siz değilsiniz. Size saldıran düşman köpek balıkları, denizde bulunan mayınlar, denizaltılar ve denizin derinliklerine indikçe karşınıza çıkan garip yaratıklarda size zarar vermeye çalışacak.

Bölümleri tamamlayın, madeni paralar ve mücevherler kazanmak için gizli hazineleri bulun. Topladığınız paralar ve mücevherler ile özel yeteneklerinizi geliştirin ve yönetimini elinize almak istediğiniz denizin diğer vahşi köpek balıklarını açtırın. Hungry Shark Evolution ile eğlenceli ve bir o kadar aksiyon dolu maceralar sizleri bekliyor.

Hungry Shark Evolution Özellikleri:

Konsol kalitesinde 3D grafikler
5 farklı köpek balığı seçeneği
Bebek köpek balıkları ve diğer harika eşyalar
Dolaşabileceğiniz geniş bir deniz haritası
Keşfetmek için birçok hazine
Sezgisel kontroller
45 farklı bölüm
Sosyal ağ özellikleri

1.3.7 güncellemesi sonucunda:

Geri tuşu şimdi oyundaki duraklama menüsünü açıp kapatabilmekte.
Hatalar onarıldı.
Facebook geliştirmeleri yapıldı.

1.6.1 güncellemesi sonucunda:

Megalodon köpekbalığı ve 9 yeni görev eklendi

İndirmek İçin Tıklayınız

Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution