Rakipsiz fotoğraflar ve videolar

41 megapiksel kamera sensör, Full HD video ve olağanüstü ses kaydı için Lumia Rich Recording özelliklerine sahip tek akıllı telefon.
Nokia Kamera

Olağanüstü fotoğraflar çekmenize yardımcı olan bir Pro Cam, çekimlerinize efekt eklemek için Akıllı mod ve harika bir video kamera arasında geçiş yapın.

En son teklifler

Teklifleri incele
Anlarınız daha önce hiç böyle çekilmedi.

Nokia Lumia 1020, 41 megapiksel kamera sensörü, PureView teknolojisi, Optik Görüntü Sabitleme ve olağanüstü yüksek çözünürlüklü yakınlaştırma ile başka hiçbir akıllı telefonun boy ölçüşemeyeceği fotoğraflar ve videolar çeker.
Kamerayı tanıyın. Bilgi dokümanımızı indirin (PDF)
Nokia Lumia 1020 kamerası
Zoom. Yeniden keşfedildi.

Nokia Lumia 1020’deki Lumia Kamera, süper yüksek çözünürlükte çekim yapmanızı sağlıyor. Bu şekilde, çekim yaptıktan sonra fotoğrafınızı yakınlaştırabiliyorsunuz. Daha sonra yeni görüntüleri istediğiniz kadar çok döndürün, yeniden çerçeveleyin, kırpın ve paylaşın.
Nokia Lumia 1020 Nokia Pro Camera zoom
Nokia Lumia 1020 ile çekildi
Nokia Lumia 1020 ile çekildi
Profesyonel gibi fotoğraflar çekin.

Lumia Kamera uygulaması ile çarpıcı görüntüler çekmek her zamankinden daha kolay. Kolay ve sezgisel kumandalar ile odak, deklanşör hızı, beyaz dengesi ve çok daha fazlasını ayarlayarak fotoğraflarınızı yeni bir düzeye taşıyın.
Nokia Lumia 1020 Nokia Kamera ayarları
Nokia Lumia 1020, Puerto Rico’da National Geographic’e katılıyor
Nokia Lumia 1020, Puerto Rico’da National Geographic’e katılıyor
Nokia Lumia 1020 ile çekildi
Nokia Lumia 1020 ile çekildi
Anı tekrar yaşatan video.

Net ve ayrıntılı HD video çekin ve kalite kaybı olmadan altı kata kadar yakınlaştırın. Ayrıca, Rich Recording ile bozulmamış, stereo ses kaydedebilir ve sanki oradaymışsınız gibi anı tekrar yaşayabilirsiniz.
Nokia Lumia 1020 video çekimi
Nokia Rich Recording’i çalışırken görün
Nokia Rich Recording’i çalışırken görün
Vyclone

Siz ve arkadaşlarınız zaten görüntüleri ve fikirleri paylaşıyorsunuz. Şimdi bunları birlikte oluşturabileceğiniz göz alıcı bir videoda harmanlayabilirsiniz. Vyclone, son derece yaratıcı bir karışım için birden çok çekim yapanın yüklediklerini senkronize eder, düzenler ve karıştırır. Telefonunuzu doğrultmanız, çekmeniz ve kaydetmeniz yeterlidir. Gerisini Vyclone yapar. Peki sonuç nedir? Karışık video şaheseriniz, internet çapında ve bütün dünya ile paylaşılmaya hazır.
Uygulamayı alın
Nokia Lumia 1020’de Vyclone
Windows Phone 8 içerir.

Windows Phone 8 içeren Nokia Lumia 1020, bulunduğunuz her yerde verimli kalmanıza yardımcı olmak için dahili Microsoft Office ile birlikte sunuluyor. Özelleştirilebilir Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi eşsiz özellikler ile yaşamınızda önemli olan her şeyi güncel olarak takip edebilirsiniz.
Nokia Lumia 1020 akıllı telefon

Nokia LUMIA
71,4mm
Nokia LUMIA 1020
130,4mm
10,4mm

4,5” Ekran
41.0 MP Ana kamera
32 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 1,2 MP geniş açı
İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1.5 GHz
Şarj oluyor:
Aksesuar kapağı ile kablosuz şarj
En fazla konuşma süresi (3G):
13,3 s

Lumia 1020 Özellikleri Lumia 1020 Özellikleri Lumia 1020 Özellikleri Lumia 1020 Özellikleri Lumia 1020 Özellikleri Lumia 1020 Özellikleri