Daha büyük ekran. Daha fazla eğlence.

6 inçlik 720p HD ekran, 4G LTE bağlantısı ve parlak, renkli tasarım. Büyük ekranda videolarınızın, oyunlarınızın ve uygulamalarınızın keyfini daha çok çıkarın.
Fotoğraflarda yaratıcılığınızı gösterin

Lumia Kamera, Lumia Storyteller ya da Sinemagraf ve Yaratıcı Stüdyo gibi özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla yaşadığınız anları harika öykülere dönüştürün.

Destek

Desteğe git
Etkileyin.

Kalabalıkta kesinlikle öne çıkan 6 inçlik ekrana ve parlak, renkli tasarıma sahip Nokia Lumia 1320, her koşulda kendini çok iyi ifade eder.
Lumia 1320 Tasarımı
Büyük ekrana geçin.

Daha fazla ekran alanı, sevdiğiniz şeyler için daha fazla yer demektir. Favori oyunlarınıza, videolarınızda veya HERE LiveSight gibi uygulamalarda daha geniş bir bakış açısının keyfini çıkarın. Büyük 6 inçlik ekranda hepsi çok güzel görünüyor.
Lumia 1320 6 inçlik ekran
Fotoğraflarınıza sihir katın.

Harika fotoğraflar çekmek için Nokia Kamera’yı indirin ve daha sonra bir hareket dizisi oluşturmak, hareket bulanıklığı efektleri eklemek ve çok daha fazlasını yapmak için Akıllı mod’u kullanın. Ya da Yaratıcı Stüdyo ve Sinemagraf gibi yenilikçi fotoğraf düzenleme araçlarıyla biraz sihir yaratın.
Lumia 1320 Harika Kamera Uygulamaları
Daha iyi bir öykü anlatın.

Lumia Storyteller’ı indirin ve fotoğraflarınızı, Sinemagraf’larınızı, videolarınızı ve çok daha fazlasını etkileşimli bir HERE haritasında otomatik olarak düzenleyin. Bu şekilde öykünüzün bütün ayrıntılarını büyük ekranda paylaşabilirsiniz.
Lumia 1320 Nokia Storyteller uygulaması
İçeriğinizi istediğiniz yere götürün.

OneDrive ile fotoğraflarınız, videolarınız, notlarınız ve Office belgelerinizi bulunduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. 30 GB’a kadar ücretsiz çevrimiçi depolama alanı ve otomatik senkronizasyon ile hiçbir zaman içeriğinizi kaybetme derdiniz olmaz.
SkyDrive ile 7 GB ücretsiz depolama alanına sahip Lumia 1320
Tam işinize göre.

Nokia Lumia 1320, dahili Microsoft Office ve Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync gibi harika uygulamalar içeren, düşük maliyetli bir akıllı iş telefonudur. Kurumsal düzeyde güvenlik, gittiğiniz her yerde gönül rahatlığı sağlar.
İş için Lumia’yla ilgili daha fazla bilgi
Microsoft Office içeren Lumia 1320

Nokia LUMIA
85,9mm
Nokia LUMIA
164,2mm
9,8mm

6” Ekran
5.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
VGA 0,3 MP
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1.7 GHz
En fazla konuşma süresi (3G):
21 s

Lumia 1320 Özellikleri Lumia 1320 Özellikleri Lumia 1320 Özellikleri Lumia 1320 Özellikleri