Daha fazla bilgi

Mükemmel dış mekan okunabilirliği ve yeniden tasarlanan başlangıç ekranına sahip altı inçlik, 1080p Full HD ekran, ekstra alandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.
Daha iyi hikayeler anlatın

Lumia Storyteller, görüntü düzenleme araçları ve 20 megapiksel PureView kamerası ile hikayelerinizi hak ettikleri şekilde anlatın.

Destek

Desteğe git
Yaratıcı tuvaliniz.

Altı inçlik, süper duyarlı, Full HD ekran ve güneş ışığında harika okunabilirlik sağlayan Nokia Lumia 1520, öykünüzü anlatmak için mükemmel bir tuvaldir.
Nokia Lumia 1520, altı inçlik Full HD ekrana sahiptir
Sözcükler yetersiz olduğunda…

20 MP PureView kamera ile olağanüstü fotoğraflar çekin; Lumia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını kullanarak bunları sizin için hikayeler halinde düzenlesin.
Nokia Lumia 1520, 20 MP Pureview Kameraya sahiptir
Kaldığınız yerden devam edin.

Nokia Lumia 1520, yaratıcılığınızı sonuna kadar destekler. Dahili Microsoft Office ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını orijinal biçimlendirmeyi kaybetmeden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Belgeleri OneDrive’a kaydedin ve size uygun bir zamanda tekrar çalışın.
Dahili Microsoft Office içeren Nokia Lumia 1520
Fotoğraflar ile eğlence.

Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yeniden çerçeveleyerek ve yeniden kırparak farklı bir öykü anlatın. Özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla yazılar ekleyin ve çok sayıda yaratıcı efekti ve filtreyi deneyin.
Nokia Lumia 1520 fotoğraf düzenleme araçları
Benzersiz ses kaydı.

Nokia Lumia 1520 ile benzerine rastlanmamış bir ses dünyasını yakalayın. Rich Recording ve 4 dahili mikrofon ile sadece bozulmamış ve insanı içine çeken yönelimli stereo kayıt değil, aynı zamanda kaydetmek istediğiniz ses için son derece geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.
Rich Recording ile ilgili daha çok bilgi edinin
Nokia Lumia 1520, Nokia Rich Recording ile benzersiz ses kaydına sahip
Windows Phone 8 daha da büyüyor.

Nokia Lumia 1520, sadece Windows Phone 8’de bulunan Canlı Kutucuklar ve Kişiler gibi harika özelliklerle sunuluyor. Bunların hepsi büyük ekran için optimize edildiğinden, Windows Phone 8 deneyiminiz daha da iyi bir hale geliyor.
Nokia Lumia 1520 Windows Phone 8
Tam işinize göre.

Nokia Lumia 1520, dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync saygın iş uygulamaları ve içinizin rahat olmasını sağlayan kurumsal düzeyde güvenlik ile çetin bir akıllı iş telefonudur.
Nokia Lumia 1520, iş için bir akıllı telefondur

Nokia LUMIA
85,4mm
Nokia LUMIA
162,8mm
8,7mm

6” Ekran
20.0 MP Ana kamera
32 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 1,2 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Çift LED flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 2,2 Ghz
Şarj oluyor:
Dahili kablosuz şarj

Lumia 1520 Özellikleri Lumia 1520 Özellikleri Lumia 1520 Özellikleri Lumia 1520 Özellikleri Lumia 1520 Özellikleri Lumia 1520 Özellikleri