Etkileyici özellikler

Windows Phone 8 ile çalışan Nokia Lumia 520, özel dijital lensler, 1GHz çift çekirdekli işlemci ve uzun tırnaklar veya eldivenlerle bile çalışan bir dokunmatik ekrana sahiptir.
Daha çok eğlence

Ücretsiz müzik ve navigasyon ile eğlenceli ve ekonomik bir akıllı telefon. Nokia Lumia 520 ile daha fazlasını elde edin.

En son teklifler

Teklifleri incele
Özel dijital lensler. Fotoğraflarınıza sihir katın.

Nokia Lumia 520, özel dahili dijital lenslerle sunulur ve arkadaşlarınızı etkilemesi garantilidir. Sinemagraf ile görüntülerinize hareket katın. Akıllı Çekim’i kullanarak tek tıkla birçok fotoğraf çekin ve mükemmel çekimi oluşturmak için zahmetsizce düzenleme yapın.
Lumia 520 digital lens
Süper duyarlı ekran. Eldivenlerinizi çıkarmayın.

Nokia Lumia 520’nin 4 inçlik dokunmatik ekranı, o kadar hassas ki onu eldivenle veya tırnaklarınızla bile kullanabilirsiniz. Artık yazmak, sohbet etmek ve internette dolaşmak her zamankinden kolay ve rahat.
Lumia 520 sensitive screen
MixRadio. Sevdiğiniz şarkılar ücretsiz.

MixRadio, gününüzü ücretsiz müzikle doldurur. 150 miksten seçim yapın veya kendi çalma listelerinizi oluşturun. Kendi mikslerinizi çevrimdışına alın ve bağlı değilken de dinleyin. Sosyal ağlarınız, e-posta veya SMS aracılığıyla bunları arkadaşlarınızla paylaşın. (Veri aktarım ücretleri geçerli olabilir. Operatörünüze danışın.)
Nokia MixRadio hakkında daha fazla bilgi edinin
Lumia 520 Nokia Mix Radio
Ücretsiz HERE Maps. Açığa çıkarılan hedefler.

Varış noktanızı yazın ve HERE Maps sizi gideceğiniz yere hızlı şekilde ulaştırsın. Araç kullanıyorsanız, HERE Drive size sokak sokak yol tarifi sunar. Toplu taşımadan yararlanarak şehri baştan sona geçmeniz gerektiğinde ise, HERE Transit, en hızlı rotayı kalkış saatleri ve yürüyüş mesafeleri ile birlikte çizer.
Lumia 520 HERE Maps
Windows Phone 8. Dünyanızı bir bakışta görün.

Başlangıç ekranınızda gerçek zamanlı olarak güncellenen Canlı Kutucuklar ile her şeyden haberdar olun. Telefonunuzu ve bilgisayarınızı senkronize edebilmeniz için Microsoft OneDrive’da 7GB depolama alanı alın. Önceden yüklenen Outlook, Word, Excel ve PowerPoint ile yoldayken sorunsuzca çalışabilirsiniz.
Lumia 520 Live Tiles

Nokia LUMIA
64mm
Nokia LUMIA
119,9mm
9,9mm

4” Ekran
5.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
3.5G Şebeke

İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1 GHz
En fazla konuşma süresi (3G):
9,7 s
En fazla bekleme süresi:
16 gün
Ücretsiz dahili OneDrive depolama alanı üst sınırı:2:
30 GB

Lumia 520 Özellikleri Lumia 520 Özellikleri Lumia 520 Özellikleri Lumia 520 Özellikleri