Dört çekirdekli güç

Eski telefonunuz olduğu yerde tozlanmaya devam etsin. Dört çekirdekli işlemciye sahip Nokia Lumia 530, en zorlu uygulamaların kolaylıkla üstesinden gelir. Ciddi bir hıza hazır olun.
Güçlü mesajlaşma uygulamaları

Line, Viber ve Skype içeren Nokia Lumia 530, size iletişimi sürdürme gücünü sağlar. Hayatınızdaki önemli kişilerle iletişimi sürdürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Destek

Desteğe git
En son Windows Phone sürümü

Windows Phone 8.1, harika yeni özelliklerle doludur. Tek kaydırma hareketiyle Hızlı İşlem Merkezi’ni açın bildirimlerinizi, uyarılarınızı ve hızlı ayarlarınızı tek bir yerde görün. Favori resminizi yeni Başlangıç ekranının arka planına ekleyin ve Word Flow klavyesinin hızını keşfedin. Bugüne kadar sunulan en iyi Windows Phone deneyimi.
En son Windows Phone deneyimini yaşayın
Nokia Lumia 530 En son Windows Phone özellikleri
Favori uygulamalarınızı alın

Shazam, Office, Vine, Facebook ve Instagram Beta – Nokia Lumia 530, ihtiyacınız olan uygulamalara sahiptir. Daha mı fazla alan lazım? 128 GB’a kadar ilave depolama alanı ekleyin ve uygulamalarınızı SD karta taşıyın. Performanstan ödün vermeden daha fazla uygulama için alan oluşturmanın harika bir yoludur.
Nokia Lumia 530 uygulamaları
Yaşamınızdaki her şey için tek yer

Birden çok cihazdaki önemli dosyalarınızı depolamak ve senkronize etmek için OneDrive’ı kullanın. Resimleriniz, videolarınız ve belgeleriniz, her zaman her yerde kullanıma hazırdır. Üstelik 30 GB’a kadar ücretsiz çevrimiçi depolama alanı ile bütün ihtiyaçlarınız için yeterli alana sahipsiniz. Düzenlemek ve paylaşmak da kolaydır. Nokia Lumia 530, Microsoft Office ile sunulduğundan bulunduğunuz her yerde işlerinizi yürütmek için hazır olursunuz.
Nokia Lumia 530 OneDrive
Gününüzü canlandırın

Biraz renk büyük bir fark yaratır. Parlak yeşil veya canlı turuncu renkli Nokia Lumia 530, renkli kişiliğinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Seçtiğiniz renk ruh halinize uygun değilse, favori renginizi seçin ve arka kapağınızı bu renkle değiştirin.
Nokia Lumia 530 renkleri
MixRadio ile eğlence ve müziği birleştirin

Biraz müzik ve eğlence ekleyin. MixRadio, size sınırsız, reklamsız gerçek zamanlı müzik akışı sağlar. Harika yeni bir çalma listesi keşfedin veya kendi çalma listenizi oluşturun. MixRadio, çevrimdışı da kullanılabilir. Hayatınızın film müziğini bulun ve bütün gece bu ritmle dans edin.
Nokia Lumia 530 MixRadio
Ücretsiz haritalar ile yönünüzü bulun

Nokia Lumia 530, Haritalar uygulaması bulunduğunuz yeri görmenin, bir yeri bulmanın ve eve giden yeni bir rota bulmanın kolay bir yoludur. Haritalar uygulaması ücretsizdir ve çevrimiçi ve çevrimdışı navigasyon elde edersiniz. Haritalar uygulaması ile gitmeniz gereken yere ulaşın.
Nokia Lumia 530 navigasyon
Herkes için daha fazla güç

İyi değer, asla ödün vermemek demektir. İşte bu nedenle Nokia Lumia 530, dört çekirdekli işlemci, Windows Phone’un en son sürümü ve en iyi yeni uygulamalarla birlikte sunulur. Mesajlaşırken, sosyalleşirken veya oyun oynarken, Nokia Lumia 530 size eğlenmeniz için güç verir.
Nokia Lumia 530 güç

Nokia NOKIA LUMIA 530 ÖN GÖRÜNÜM
62,3mm
Nokia LUMIA
119,7mm
11,7mm

4” Ekran
5.0 MP Ana kamera
4 GB Yığın hafıza1
3.5G Şebeke

İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
En fazla konuşma süresi (3G):
10 s
En fazla bekleme süresi:
22 gün
Ücretsiz dahili OneDrive depolama alanı üst sınırı:2:
30 GB

Lumia 530 Özellikleri Lumia 530 Özellikleri Lumia 530 Özellikleri Lumia 530 Özellikleri