Çekimlerinizde daha fazlası

5 MP ön kamera ve geniş açılı lens ile selfie’lerinize ve Skype görüntülü aramalarınıza daha çok şey sığdırın.
Kapsamlı Lumia deneyimleri

En son ve en büyük Windows Phone deneyiminin bir parçası olarak ekonomik bir fiyatla sunulan Skype, Office ve OneDrive’ın bütün avantajlarından yararlanın.

Destek

Desteğe git
Her zaman en son Windows Phone deneyimi

Lumia 535, en son Windows Phone sürümünü içerir. Düzenli şebeke üzerinden güncellemeler ile her zaman yeni yazılıma sahip olursunuz. Sınıfta mısınız yoksa işte mi? Dahili Microsoft Office ve OneDrive aracılığıyla dosyalarınıza hızlı erişim ile belgelerinizi görüntülemek ve düzenlemek çok kolaydır. Ücretsiz 30 GB’a kadar OneDrive depolama alanına sahip olursunuz. Fotoğraflarınızı yükleyin ve özel bir klasörde arkadaşlarınızla paylaşın.
Şimdi deneyin. Windows Phone’un avantajlarını deneyimleyin.
Lumia-535-windows
Daha büyük selfie deneyimi

Bırakın çevreniz konuşsun. Geniş açılı 5 MP ön kamera ile etkileyici selfie’ler çekin ve resme daha çok arkadaşınızı sığdırın. Ön kameraya kolay erişim için önceden yüklü gelen popüler Lumia Selfie uygulaması ile filtrelerle selfie’lerinizi geliştirin ve OneDrive, Instagram, Twitter ve daha fazlası ile kolayca uygulama içinden paylaşın.
Lumia Selfie uygulamasıyla ilgili daha fazla bilgi edinin
Lumia-535-selfie
Skype ile görüntülü arama

Skype aramaları Lumia 535’te harika görünüyor. Normal bir telefon aramasını yüksek kaliteli bir görüntülü aramaya mı çevirmek istiyorsunuz? Sorun değil. Skype görüntülü arama düğmesine dokunmanız yeterli. Geniş açılı lensi ile Skype görüntülü aramalarınızda arkanızdaki daha çok şey görüntülenir. Tek seferde aramaya daha çok arkadaşınız ve aile bireyiniz katılabilir.
Lumia-535-skype
Sevdiğiniz ve ihtiyacınız olan tüm uygulamalar

Uygulama mı istiyorsunuz? Sizinleyiz. Windows Phone Store, istediğiniz bütün uygulamalar ve yüz binlerce başka uygulama için doğru yer. Instagram ve WhatsApp gibi en iyi uygulamalardan Subway Surfers gibi popüler oyunlara kadar birçok seçenek sunan Lumia 535’inizde asla sıkılmayacaksınız. Kişiselleştirilmiş Başlangıç ekranınızda Canlı Kutucuklar ile favori uygulamalarınız adeta canlanacak!
Lumia akıllı telefonları için en iyi uygulamaları keşfedin.
Microsoft Lumia 535 uygulamaları
Güzel. Hem içi hem de dışı.

Üstün özelliklerle dopdolu olan Lumia 535, renkli tasarım, beş inçlik büyük ekranda güneşte kolay okunabilirlik ve sorunsuz akıllı telefon deneyimi için dört çekirdekli işlemciye sahiptir. Dahili 8 GB depolama ve 30 GB’a kadar ücretsiz OneDrive depolamanın üstüne, microSD kart ekleyerek depolama kapasitesini 128 GB’a çıkarabilirsiniz.
Daha fazla tasarım ayrıntısı görün
Lumia-535-design
Lumia 535’i yakından tanıyın

Videoyu izleyin
Lumia 535’i yakından tanıyın

Lumia 535’i yakından tanıyın
Lumia 535’i yakından tanıyın
Microsoft Lumia 535. Büyük deneyim
Microsoft Lumia 535. Büyük deneyim

Microsoft Lumia 535
72,4mm
Microsoft Lumia 535
140,2mm
8,8mm

5” Ekran
5.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
3.5G Şebeke

Ön kamera:
5MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
En fazla konuşma süresi (3G):
13 s

Lumia 535 Özellikleri Lumia 535 Özellikleri Lumia 535 Özellikleri Lumia 535 Özellikleri