Gecikme olmadan daha fazlasını daha hızlı yapın

Güzel ve 4,5 inçlik ekrana ve dört çekirdekli işlemciye sahip olan Lumia 630, ekonomik bir fiyatla üstün bir deneyim için olağanüstü hızlarda ilerliyor.
İhtiyacınız olan her şeye sahip

Windows Phone’un en yeni ve en iyi özelliklerini sergileyen bu telefonda, sayısız akıllı telefon deneyimini ve gerçek zamanlı senkronizasyonu kesintisiz olarak bütün ekranlarda deneyimleyin.

Destek

Desteğe git
En son Windows Phone dahili özellikleri

Bugüne kadarki en iyi Windows Phone deneyimini tanıtıyoruz. Piyasadaki en hızlı klavye olan Word Flow ile kaydırarak yazmanın keyfini çıkarın. Yepyeni Hızlı İşlem Merkezi’nde bütün sohbetlerinizi, sosyal güncellemelerinizi ve ayarlarınızı tek kaydırma hareketiyle görün. Ayrıca gerçek zamanlı Canlı Kutucuklar’ınızın her zamankinden daha fazla canlı hale gelmesi için, giriş ekranınıza bir arka plan fotoğrafı ekleyerek tamamen kendinize ait yapın.
Nokia Lumia 630 En son Windows Phone özellikleri
İhtiyacınız olan bütün uygulamalar

Lumia 630’da başlamanıza yardımcı olmak için birçok uygulama önceden yüklenmiş gelir ve Windows Phone Store’da binlerce başka uygulama bulunur. 128 GB’a genişletilebilen depolama alanı ile favori uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, müziğinizi ve çok daha fazlasını depolamak için geniş alana sahip olursunuz. Yeni Word Flow klavyeyi WhatsApp, Line ve WeChat gibi uygulamalarda deneyin. Bugüne kadarki en iyi klavye deneyimi için parmağınızı kaydırarak mesajlarınızı oluşturun.
Lumia uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin
Nokia Lumia 630 Uygulamaları
Kişisel radyo istasyonunuz

Müzik severler için Nokia MixRadio. Hiçbir ek maliyet olmadan sınırsız, reklamsız müzik akışı içeren Nokia MixRadio, Lumia 630’unuzda önceden yüklüdür ve açtığınız anda kullanıma hazırdır. Düzenli olarak güncellenen yüzlerce miksten birini seçin veya müzik deneyimini kendiniz için kişiselleştirin. Çevrimdışı bile dinleyebilirsiniz.
Nokia MixRadio deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinin
Nokia Lumia 630 MixRadio
Paylaşım, depolama, düzenleme ve çok daha fazlası

OneDrive ile bütün fotoğraf, video ve dosyalarınızı her yerden depolayabilir ve erişebilirsiniz. Akıllı telefon, Xbox, tablet veya bilgisayarınızdan senkronize etmek de çok kolay. 30 GB’a kadar ücretsiz depolama alanını ücretsiz aldığınızdan, başlarken bulutta geniş alana sahip olursunuz. Lumia 630’da dahili olarak sunulan Microsoft Office ile hareket halindeyken belgelere erişmek ve düzenlemek de çok kolay.
Nokia Lumia 630 OneDrive
Biraz renk katın

Lumia 630’unuzu kişiselleştirin ve renkleriyle size özel kılın. Kolayca kapağını değiştirin, ruh halinize ve tarzınıza uyan canlı renk seçenekleri arasından tercihinizi yapın. Giriş ekranınızın renginden de asla sıkılmayacaksınız. Güzel ve parlak ekranda telefonunuzdaki Canlı Kutucuklar’ınızın rengini de kolayca özelleştirebilirsiniz.
Nokia Lumia 630 Renkleri

Nokia LUMIA 630 SS
66,7mm
Nokia LUMIA 630SS
129,5mm
9,2mm

4,5” Ekran
5.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
3.5G Şebeke

En fazla konuşma süresi (3G):
13,1 s
En fazla bekleme süresi:
25 gün
Ücretsiz dahili OneDrive depolama alanı üst sınırı:2:
30 GB

Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri Lumia 630 Özellikleri