OneDrive’ın gücü

Fotoğraflarınızı ve belgelerinizi hareket halindeyken yedeklemek ve sonra erişmek için 30 GB ücretsiz OneDrive depolama alanı alın.
Akıllı işler için net ekran

Dahili Microsoft Office ile güzel görünümlü HD Corning® Gorilla® Glass 3 ekranda daha fazlasını yapın.

Destek

Desteğe git
Yaşamı kolaylaştırıyor

Kutuyu açın ve dahili ve kullanıma hazır olan ücretsiz Microsoft hizmetleri ile Lumia 640 LTE’nize güç verin. Skype ile arkadaşlarınıza ve ailenize bağlanın, OneDrive’daki fotoğraflarınıza ve müziğinize anında erişimin keyfini çıkarın ve bulunduğunuz her yerde Microsoft Office ile dosyaları düzenleyin. İş ve özel hayatınızı dengelemek artık çok daha kolay.
Microsoft hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi edinin
Lumia 640 LTE
Güçle aşılanan performans

İhtiyacınız olan bütün gücü içeren Lumia 640 LTE, sizin kadar hızlı ve verimli çalışır. Qualcomm® Snapdragon™ işlemcisi ve dahili Microsoft Office uygulamaları ile herhangi bir anda yaptıklarınıza daha fazla odaklanmanıza olanak tanıyan bir “yük beygiri”dir. Devasa 2500 mAh batarya ile daha fazlasını başarmak için yeterince güce sahipsiniz.
Lumia 640 LTE
Dünyanızı net bir şekilde yakalayın

En sevdiğiniz anıları tekrar yaşamak istiyor musunuz? Lumia Kamera uygulamasını ve 8 MP arka kamerayı kullanarak bütün anılarınızı mükemmel bir kalite ve kolaylık ile yakalayın, sonra anıları yeniden yaşamak için bunları 30 GB ücretsiz depolama alanı sunan OneDrive’a yedekleyin. Geniş açılı ön kamera ile ücretsiz HD Skype görüntülü aramalarınızda ailenizin ve arkadaşlarınızın çevrenizdekileri daha geniş görmesini sağlayın.
Lumia 640 LTE
Yepyeni bir şekilde sunulan favori uygulamalarınız

İstediğiniz bütün uygulamaları ve oyunları alın ve 5 inçlik HD ekranda bunların adeta canlandığını görün. Windows Phone Store’da Trip Advisor’dan Instagram’a ve WhatsApp’ten Candy Crush Saga’ya kadar yüzbinlerce uygulamadan istediğinizi seçin. Bunlar her zaman kullanıma hazır ve güvenlidir.
Lumia uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinin
Lumia 640 LTE
Küçük şeyler fark yaratır

Hayatta küçük şeyler fark yaratır. Hızlı İşlem Merkezi’nin rahatlığından Canlı Karoların büyüsüne kadar Windows Phone’un sunduğu kolaylıklar, sevdiğiniz işlere odaklanmanızı sağlamak için gündelik işlerinizi kolaylaştırır.
Lumia 640 LTE
Merhaba. Ben Cortana.

Hakkında en çok konuşulan kişisel asistan olan Cortana’yla tanışın. Cortana size en son trafik durumunu verir, annenizin doğum günü hediyesini almanızı hatırlatır ve her zaman yardıma hazırdır. Tabii ki Cortana’nın sizinle ilgili bildiklerinin kontrolü tamamen sizin elinizdedir.
Cortana’nın sizin için başka neler yapabileceğini görün
Lumia 640 LTE

Lumia 640 LTE
72,2mm
Lumia 640 LTE
141,3mm
8,8mm

5” Ekran
8.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 0,9 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
En fazla konuşma süresi (3G):
17,5 s

Lumia 640 LTE Özellikleri Lumia 640 LTE Özellikleri Lumia 640 LTE Özellikleri Lumia 640 LTE Özellikleri