Ücretsiz çevrimiçi depolama

30 GB ücretsiz OneDrive alanı ile fotoğraflarınızı yedekleyin ve bunlara hareket halindeyken erişin.
Office telefonunuzda
Çok güzel 5,7 inçlik HD ekran ile her yerden düzenleyin, paylaşın ve işbirliği yapın.

Destek

Desteğe git
Sevdiğiniz daha çok şeyi yapın

Skype ile iletişimi sürdürün, Office ile istediğiniz yerde çalışın ve OneNote ile fikirlerinizi not alın. İhtiyacınız olan her şey telefonunuzda bulunduğunda iş ve eğlenceyi dengelemek kolaydır. Lumia 640 XL LTE alın ve daha fazlasını elde etmek için Microsoft hizmetlerinden yararlanın.
Lumia 640 XL LTE
Hayatın en iyi anları

Tatildeyken hızlı fotoğraflar çekmekten Skype ile evinizi aramaya kadar birçok konuda, Lumia 640 XL LTE ilham verici deneyimleri değerli anılara dönüştürmenize yardımcı olur. 5 MP ön kamera ile yüksek kaliteli, geniş açılı Skype aramalarının keyfini sürerken, 13 MP ana kamera ile etkileyici fotoğraflar çekin.
Lumia 640 XL LTE
Güçlü fikirler

İlham perisinin ne zaman geleceğini bilemezsiniz. Ekstra büyük batarya ile aklınıza yeni bir fikir geldiğinde priz aramak zorunda kalmayacaksınız. 3000 mAh batarya ve Qualcomm® Snapdragon™ işlemci ile ilhamı eyleme çevirmek çok kolaydır.
Lumia 640 XL LTE
İş sonrası uygulamaları

TripAdvisor, WhatsApp, Instagram ve Flipboard gibi uygulamalar ile boş zamanınızı keyifli geçirin. Restoran değerlendirmeleri ve en son haber makaleleri sadece birkaç dokunuş kadar yakınınızdadır. Üstelik 5,7 inçlik HD ekran ile iş sonrası uygulamalarınızda sevdiğiniz her şey her zamankinden büyük ve iyi görüntülenir.
En son Lumia uygulamalarını görün
Lumia 640 XL LTE
Küçük şeyler fark yaratır

Hayatta küçük şeyler fark yaratır. Hızlı İşlem Merkezi’nin rahatlığından Canlı Karoların büyüsüne kadar Windows Phone’un sunduğu kolaylıklar, sevdiğiniz işlere odaklanmanızı sağlamak için gündelik işlerinizi kolaylaştırır.
Lumia 640 XL LTE
Sezgileri güçlü bir kişisel asistan

Cortana günlük etkinliklerinizi yönetirken size tasasız bir günün keyfini çıkarmak kalır. Konuma dayalı hatırlatıcılardan gerçek zamanlı trafik bilgilerine kadar pek çok uygulama ile bulunmanız gereken yer, oraya nasıl gideceğiniz veya kiminle bulaşacağınız konusunda endişelenmediğinizde hayat çok daha kolay olur.
Lumia 640 XL LTE

Microsoft Lumia 640 XL LTE
81,5mm
Microsoft Lumia 640 XL LTE
157,9mm
9mm

5,7” Ekran
13.0 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
Full HD 5MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
En fazla konuşma süresi (3G):
24 s

Lumia 640 XL LTE Lumia 640 XL LTE Lumia 640 XL LTE Lumia 640 XL LTE Lumia 640 XL LTE