Hayatınızı resimleyin. Tüm detaylarıyla.

Selfie ve Skype görüntülü aramaları için özel olarak tasarlanan ilk akıllı telefon. Ve 5 MP ön kamera ve geniş açılı lensler ile kaliteden ödün vermeyeceksiniz.
Ücretsiz deneme

30 GB’a kadar ücretsiz OneDrive depolamadan Skype’ta ücretsiz görüntülü aramaya kadar, Lumia 735 en iyi Microsoft deneyimleri yüklenmiş halde gelir.

Destek

Desteğe git
Hayatınızı paylaşın. Tüm detaylarıyla.

Selfie ve Skype için tasarlanan akıllı telefon piyasaya çıkıyor. Lumia 735’teki geniş açı, 5 MP ve ön kamera ile çektiğiniz resimlere daha önce hiç olmadığı kadar fazlasını sığdırın. Arkanızda olup bitenlerin çok daha fazlasını tüm ayrıntılarıyla çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı – grup selfie’lerinizde çok daha fazla arkadaş ve ücretsiz görüntülü Skype aramalarınızda çok daha fazla aile üyesi.
Nokia Lumia 735
En yeni ve en muhteşem Windows Phone deneyimi

Windows Phone 8.1 işletim sistemli Lumia 735 ile hiç olmadığınız kadar kendiniz olun. Windows Phone ayrıcalığı ile Canlı Kutucuklar sizi dünyadaki önemli olaylardan haberdar tutar. Tüm bildirimlerinizi tek bir yerde görmek için Hızlı İşlem Merkezi’ni kullanın. Baştan aşağı yenilenmek için ana ekranınızın arka plan görüntüsünü kişiselleştirip, özelleştirilebilir Canlı Kutucuklarınızı izleyin.
En son Windows Phone deneyimini yaşayın
Nokia Lumia 735
Sayısız uygulama ve oyun

Zamanın en popüler uygulamalarının ve oyunlarının tadını Lumia 735’inizde çıkarın. Instagram’dan LINE’a, Twitter’a ve çok daha fazlasına, Windows Phone Store’da her ihtiyaca uygun bir uygulama var. Her gün eklenen binlerce yeni uygulama ile seçenekler gün geçtikçe artmakta ve daha da güzel bir hal almaktadır.
Lumia akıllı telefonlarındaki uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinin
Nokia Lumia 735
Kablolardan kurtulun. Yola kablosuz devam edin.

Yola kablosuz devam edin ve ürünle birlikte verilen kablosuz şarj kapağı ile Lumia 735’inize bir pil takviyesi sunun. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk yelpazesi ile, akıllı telefonunuzu ve tarzınızı eşleştirin. Tercih sizin.
Tüm kablosuz şarj aksesuarları yelpazemizi ve daha fazlasını görün
Nokia Lumia 735
Bakarken sevimli. Kullanırken daha sevimli.

Hem içi hem de dışı güzel bir tasarıma sahip olan Lumia 735’e 4,7″ HD ekran entegre edilmiş olup, canlı bir renk yelpazesiyle sunulur. Ve Snapdragon dört çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM ile, kesintisiz olarak ve daha uzun süre oyun oynayabilir ve video izleyebilirsiniz.
Teknik özellikler hakkında daha fazla bilgi alın
Nokia Lumia 735
Nokia Lumia 735 – Hayatınızı tüm detaylarıyla paylaşın

Videoyu izleyin
Nokia Lumia 735 – Hayatınızı tüm detaylarıyla paylaşın

Nokia LUMIA
68,5mm
Nokia LUMIA
134,7mm
8,9mm

4,7” Ekran
6.7 MP Ana kamera
8 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
Full HD 5MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
Şarj oluyor:
Dahili kablosuz şarj

Lumia 735 Lumia 735 Lumia 735 Lumia 735