Olağanüstü görüntüleme

PureView ve OIS ile daha iyi fotoğraflar çekin.
Hızlı ve kolay paylaşım

Yaşantınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için Skype, Vine ve Instagram’ı kullanın.

Destek

Desteğe git
Yaşam tarzınız ile senkronize

Lumia 830, hareket halindeki yaşam için tasarlanmıştır. PureView kamera ile hayranlık uyandırıcı resimler çekin, dijital yaşamınızı OneDrive ile senkronize edin ve favori sosyal ağınızda özel anlar paylaşın. Çevrimiçi kalmanın tadını çıkaranlar için mükemmel bir telefon.
Nokia-Lumia-830-senkronizasyon
Duygu dolu anları yakalayın

Lumia 830’da OIS ve Zeiss lensli 10 MP PureView kamera bulunmaktadır. Evde ya da bir konserde, mükemmel resimler çeker. 3 mikrofonlu Zengin Kayıt özelliği ile, mükemmel ses kalitesine sahip yüksek kaliteli videolar çekmek hiç olmadığı kadar kolay. Hayatı yaşarken ölümsüzleştirin.
Nokia-Lumia-830-kamera
Yaşamınız bağlantıda

Lumia 830’u OneDrive ile senkronize edin, her şey parmaklarınızın ucunda olsun. Fotoğraflar, videolar ve belgeler senkronizasyonda ve telefonunuzda. Dün geceye ait resimlerden önemli bir Microsoft Office belgesine, hangi durumda olursa olsun Nokia Lumia 830 sizi çevrimiçi tutar.
Nokia-Lumia-830-OneDrive
Mükemmel bir işçilik ürünü, güzel görünümlü

Sanat eserleri her zaman sanat galerilerinde olmaz. Lumia 830 ile, göz alıcı bir metal ve polikarbon karışımı bir denge ve ahenk hissi oluşturmak üzere mükemmel şekilde bir araya gelmiştir – eliniz muhteşem durur, masanın üzerinde karşınızda dururken harika görünür.
Nokia-Lumia-830-tasarım
Paylaşım için en iyi uygulamalar

Hiçbir zaman merhaba demek için çok uzakta değilsiniz. Vine, Instagram ve Skype gibi uygulamalar ile, özel bir anı paylaşmak son derece hızlı ve kolaydır. İster bulunduğunuz şehirde dolaşıyor isterse dünyanın herhangi bir yerinde seyahat halinde olun, yaşamınıza dair kareleri gerçek zamanlı olarak yakalayın ve bunları sevdiklerinizle paylaşın.
Lumia uygulamaları
Nokia-Lumia-830-paylaşma

Nokia LUMIA
70,7mm
Nokia LUMIA
139,4mm
8,5mm

5” Ekran
10.0 MP Ana kamera
16 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 0,9 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
Şarj oluyor:
Dahili kablosuz şarj

Lumia 830 Özellikleri Lumia 830 Özellikleri Lumia 830 Özellikleri Lumia 830 Özellikleri Lumia 830 Özellikleri