Olağanüstü görüntüleme

Loş ışıklı fotoğraflar ve videolarda muhteşem netlik. Lumia Kamera ile profesyoneller gibi fotoğraf çekin ve hayatı yaşarken yakalayın.
Üstün özellikler

Altı Carl Zeiss lense sahip 8,7 Megapiksel PureView kamera. 4,5 inçlik HD+ ekranın çevresinde ince ve hafif alüminyum gövde.

Destek

Desteğe git
Daha fazla özellik, daha fazla eğlence, daha fazla siz!

Lumia Cyan güncellemesi, daha kişisel bir Başlangıç ekranı, Hızlı İşlem Merkezi ve Word Flow klavye gibi harika yeni Windows Phone 8.1 özellikleri sunmaktadır. Ayrıca favori Nokia görüntüleme uygulamalarınızı da geliştirdik. Nokia Kamera, Nokia Storyteller ve Creative Studio güncellendi. Bugüne kadar sunulan en iyi Lumia deneyimi.
Lumia Cyan’ın hangi ülkelerde kullanılabildiğini öğrenin
block_1
Düşük ışıklı fotoğraflar hiç bu kadar iyi görünmedi.

Ödüllü PureView teknolojisi, Carl Zeiss optik özellikleri ve altı fiziksel lens. Nokia Lumia 925, gündüz ya da gece koşullarında harika anları yakalamanızı sağlar. Ayrıca mükemmel işçiliğe sahip tasarımı ile gittiğiniz her yerde bakışlar üzerinizde olur.
Lumia_925_benefit_1_1500x1500
Düşük ışıklı ortamlarda mükemmel fotoğraflar çekin
Düşük ışıklı ortamlarda mükemmel fotoğraflar çekin
Lumia Kamera ile yaratıcılığınızı gösterin

Lumia Kamera uygulaması, olağanüstü fotoğraflar çekmenize yardımcı olmak için otomatik ve manuel modlar arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak tanır. Daha sonra fotoğraflarınızı düzenlemek için Creative Studio’yu kullanabilirsiniz. Kolay ve eğlenceli!
Nokia Lumia 925 Nokia Kamera
Windows Phone 8 içerir.

Lumia 925’iniz, Windows Phone 8 ile daha da kişisel hale geliyor. Özelleştirilebilir Canlı Kutucuklar ile favori içeriğinizi açılış ekranınıza iliştirin. Kişiler, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmanızı sağlar; ayrıca Microsoft Office ile hareket halindeyken belgeler oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
Nokia Lumia 925 akıllı telefon
Özelliklerle dolu.

Nokia Lumia 925, harika akıllı telefon özellikleriyle dopdolu. Nokia MixRadio’da ücretsiz şarkıların keyfini çıkarın ve HERE Maps ile gitmek istediğiniz yere ulaşın. Fişe takmadan şarj etmek için kablosuz şarj kapağını kullanın.
Nokia MixRadio hakkında daha fazla bilgi edinin
Nokia Lumia 925 servisleri

Nokia LUMIA 925
70,6mm
Nokia LUMIA 925
129mm
8,5mm

4,5” Ekran
8.7 MP Ana kamera
16 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 1,2 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Çift LED flaş
İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1.5 GHz
Şarj oluyor:
Aksesuar kapağı ile kablosuz şarj

Lumia 925 Özellikleri Lumia 925 Özellikleri Lumia 925 Özellikleri Lumia 925 Özellikleri Lumia 925 Özellikleri Lumia 925 Özellikleri