His ve dokunuş

Elinize kolayca sığacak şekilde tasarlanmıştır. Parlak 5 inç Full HD ekran, 20MP Pureview Kamera, Surround Ses kaydı ve dahili kablosuz şarj içerir.
En son Windows Phone deneyimi

Sizin için önemli kişiler ve uygulamalar ile bağlantı kurun ve iletişime geçin. Bütün ekranlarınızda kesintisiz Windows deneyiminin keyfini çıkarın.

Destek

Desteğe git
Tek Windows deneyimi

Nokia Lumia 930, en son Windows Phone deneyimi ile sunuluyor. Böylece, akıllı telefonunuzda, Xbox’ta veya PC’de sizin için önemli olan şeyler her zaman yanınızda. Özel LiveTiles, dünyanızda olup biteni takip edebilmenizi sağlarken, giriş ekranınız için özelleştirilebilir arka plan görüntüleri gibi yeni özellikler Windows Phone 8.1’i her zamankinden daha kişisel kılıyor.
Nokia Lumia 930 Windows Phone Deneyimi
Her zamanki gibi, güçlü bir kamera.

20 MP PureView Kamera, dört adet yönlü mikrofon ve Surround Ses ile yüksek kaliteli fotoğraflar ve her zamankinden daha gerçekçi sese sahip etkileyici videolar çekebilirsiniz. Lumia Camera uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızdaki yaratıcılığın kontrolünü tam olarak elinize alabilir ve daha sonra Lumia Storyteller, Instagram ve favori sosyal ağlarınız aracılığıyla eserlerinizi dünyayla paylaşabilirsiniz.
Nokia Lumia 930 PureView Kamera
Uygulama, uygulama ve daha fazla uygulama.

Doğru uygulamalar ile hayat çok daha kolay ve eğlenceli. Nokia Lumia 930 ile Windows Phone Store’daki uygulama dünyasına erişebilirsiniz. Zinio, Vyclone, Vimeo, Skype ve çok daha fazla favori uygulama içeren bir dünya. Windows Phone 8.1 deneyimine özel geliştirilen çok sayıda yeni uygulama ile Lumia’nız için uygulama seçenekleriniz her zamankinden daha heyecanlı.
Nokia Lumia 930 Uygulamaları
Güzel. Güçlü.

Hem elinize hem de cebinize rahatça sığacak şekilde tasarlanan Nokia Lumia 930, şıklık ile modanın birleştiği renklerde sunuluyor. Ayrıca 2,2 GHz Snapdragon 800 işlemci, 4G LTE bağlantı, dahili kablosuz şarj ve güneş ışığında olağanüstü okunabilirlik sunan 5 inç Full HD ekran… Üstelik bütün bu harika Lumia yenilikleri birinci sınıf bir gövdede buluşuyor.
Nokia Lumia 930 Güçlü
Kişisel radyo istasyonunuz

Müzik severler keyiflenin. Hiçbir ek maliyet olmadan sınırsız, reklamsız müzik akışı içeren MixRadio, Lumia 930’unuzda önceden yüklüdür ve açtığınız anda kullanıma hazırdır. Düzenli olarak güncellenen yüzlerce miksten birini seçin veya müzik deneyimini kendiniz için kişiselleştirin. Hatta çevrimdışı bile dinleyebilirsiniz.
Nokia Lumia 930 Nokia MixRadio
Lumia’yla blog yazarlığı

Sarah, her zaman vintage mobilyalar ve havalı eski tarz desenler arıyor. Ona ilham veren şeylerin görüntüsünü çekmek ve paylaşmak için Lumia 930 kullanıyor. Sarah’yı tanıyın – onun Lumia öyküsünü okuyun.
Sarah’la tanışın
sarah-product-page
Tek Deneyim. WINDOWS telefonunuzda.

Videoyu izleyin
Tek Deneyim. WINDOWS telefonunuzda.

Tek Deneyim. WINDOWS telefonunuzda.
Tek Deneyim. WINDOWS telefonunuzda.
Nokia Lumia 930 uygulamalı tanıtımı.
Nokia Lumia 930 uygulamalı tanıtımı.
Nokia Lumia 930
Nokia Lumia 930

Önceki
İleri

Nokia LUMIA
71mm
Nokia LUMIA 930
137mm
9,8mm

5” Ekran
20.0 MP Ana kamera
32 GB Yığın hafıza1
4G LTE Şebeke

Ön kamera:
HD 1,2 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Çift LED flaş
İşlemci türü:
Dört Çekirdekli 2,2 Ghz
Şarj oluyor:
Dahili kablosuz şarj

Lumia 930 Özellikleri Lumia 930 Özellikleri Lumia 930 Özellikleri Lumia 930 Özellikleri Lumia 930 Özellikleri