Karınca Adam, Savaş Diyarında küçülmüş bir yer keşfetti ve bunun araştırılması için onun eşsiz gücüne ihtiyaç var. Kendisi bir karınca büyüklüğünde olsa da, gizemli bir yere küçük İZO-8 parçaları taşıyan ufak bir Adaptoid taburunu fark etti. Koleksiyoncunun karınca büyüklüğündeki bu sorunun nedenini Karınca Adam ve diğerleriyle birlikte bulmasına yardımcı ol!
————————————————————————————————————————————————
YARIŞMAYA HOŞ GELDİN:
Demir Adam, Kaptan Amerika’ya karşı! Hulk, Wolverine’e karşı! Drax, Deadpool’a karşı! Marvel tarihinin en büyük dövüşleri parmaklarının ucunda! Evrenin Koleksiyoncu olarak bilinen açgözlü İhtiyarı, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek çoğunun bulunduğu bir kötüler ordusuna karşı destansı bir savaşın içine girmeye çağırdı! Mobil cihazında bu muhteşem savaş oyununun tadını çıkar: Şampiyonlar Turnuvası!

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE SAVAŞA HAZIRLAN:
En kuvvetli İttifakı oluşturmak için arkadaşlarınla ve diğer Oyuncularla ittifak kur. İttifakınla strateji oluştur, Şampiyonlarını savaşta tutmalarına yardımcı ol, İttifak Etkinliklerinde zirveye ulaşmak için savaş ve özel İttifak ödülleri kazanmak için yeni ve özel olarak tasarlanan macera haritalarında İttifakınla birlikte yeni İttifak Maceralarına katıl.

ŞAMPİYONLARDAN OLUŞAN EKİBİNİ OLUŞTUR:
Kahramanlardan ve kötülerden (Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool ve Kış Askeri gibi) kudretli bir takım oluştur, Kang’ı ve Thanos’u yenmek için maceralara katıl ve Marvel Evreninin yok olmasını önlemek için süper güçlere sahip yeni ve gizemli bir rakiple mücadele et.

EN KUDRETLİ KAHRAMANLARI (VE KÖTÜLERİ) TOPLA:
Marvel Çizgi Romanının sayfalarından alınmış ekip ittifakına ve ilişkilere göre sinerji bonusları kazanmak için kahramanlardan ve kötülerden oluşan ekibini bir araya getir ve akıllıca yönet (Kara Panter ile Fırtına veya Cyclops ve Wolverine’i bonus için eşleştirmek ya da ekip ittifakı bonusu için Galaksinin Koruyucularından bir ekip oluşturmak gibi). Kahramanlar veya kötüler ne kadar güçlüyse, istatistikleri, yetenekleri ve özel hareketleri de o kadar iyi olur.

MACERAYA ATIL VE SAVAŞ:
Klasik Marvel tarzındaki heyecan verici hikayede yolculuğa çıkıp dinamik macera haritalarını keşfet ve mobil platform için özel olarak geliştirilen aksiyon dolu savaş kontrollerinin keyfini çıkar. Marvel Evrenini saran aşağıdakiler gibi ikonik yerlerde, kahramanlarla ve kötülerle savaş: İntikamcılar Kulesi, Oscorp, Kyln, Wakanda, Barbarlık Toprakları, Asgard, S.H.I.E.L.D. Helicarrier ve daha fazlası!

Bizi Facebook’ta beğen: www.facebook.com/MarvelContestofChampions
YouTube kanalımıza abone ol: www.youtube.com/MarvelChampions
Bizi Twitter’da takip et: www.twitter.com/MarvelChampions
www.playcontestofchampions.com

***************************************************
Bu oyunu indirdiğinizde Hizmet Kullanım Şartlarını, Gizlilik İlkelerini ve Lisans Anlaşmasını kabul etmiş oluyorsunuz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası Marvel Şampiyonlar Turnuvası