Modern Combat 5: Blackout mobil oyunlardaki başarısını yayınladığı diğer oyunlarla kanıtlamış olan Gameloft tarafından geliştirilmiş yüksek kaliteli bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Modern Combat 5: Blackout hikayeye Modern Combat serisinin kaldığı yerden devam ediyor. Modern Combat 5: Blackout’da terör ile kaosa sürüklenmiş bir dünyada geçen bir maceraya atılıyoruz ve bu kaosun sorumlusu olan suçluyu bulmaya çalışırken ölümcül çatışmalara giriyoruz.

Modern Combat 5: Blackout, FPS türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan bir oyun. Aksiyon anlamında sizi tatmin edecek oyunun her anında çatışma içerisinde yer almaktasınız. Modern Combat 5: Blackout’un grafik seviyesi ise şu ana kadar geliştirilmiş olan mobil oyunların en iyi grafik seviyesini sunuyor. Gameloft’un oyun geliştirmedeki deneyimi Modern Combat 5: Blackout’da kendisini göstermekte.

Modern Combat 5: Blackout hem tek başınıza oynayabileceğiniz hem de internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Tek kişilik oyun modunda görevleri tamamlayabileceğiniz gibi çok oyunculu modda takımlar kurarak diğer oyuncularla çarpışabiliyorsunuz ve heyecanı daha yüksek dozda yaşayabiliyorsunuz.

Modern Combat 5: Blackout’dea oyuncular 4 farklı kahraman sınıfından birini seçebiliyorlar. Saldırı, Ağır, Keşifçi ve Keskin Nişancı sınıfları kendilerine has yeteneklerle donatılmış ve oyunda çeşitlilik yaratmakta. Oyuncular kazandıkları beceri puanları aracılığıyla kahramanlarını geliştirebilmekteler ve güçlendirebilmekteler.

Modern Combat 5: Blackout’da oyuncular farklı silahlar kullanabiliyorlar. Oyunun başında hafif silahlar kullanabilirken oyun ilerledikçe daha güçlü silahların kilidi açılabiliyor ve daha güçlü düşmanlar karşısında avantaj elde edilebiliyor.

Modern Combat 5: Blackout’ta oyuncular farklı mekanları ziyaret edebilmekteler. Tokyo’dan Venediğe uzanan bir yolculuğa çıkan oyuncular aksiyonu doya doya yaşayabilmekteler. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Modern Combat 5: Blackout kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

İndirmek İçin Tıklayınız

Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout Modern Combat 5: Blackout