Büyük resim

Adım adım sesli yönergelerle kendi portrenizi çekin. Panorama moduyla resimlerinizi daha iyi bir hale getirin. Arka Arkaya Çekim özelliğiyle otomatik olarak çekilen beş kareden en iyi görüneni seçin.
Daha iyi tarama ve sohbet deneyimi

Güçlü 3.5G bağlantı ve inanılmaz Xpress Tarayıcı ile YouTube ve VuClip videolarını sorunsuz bir şekilde gerçek zamanlı aktarabilirsiniz. En sevdiğiniz e-posta, sosyal medya ve sohbet uygulamaları yine bir düğme dokunuşu kadar yakın.

Destek

Desteğe git
Fotoğraf çekme deneyİmİnİzİ gelİştİrİn

Nokia 301, fotoğraflarınızın hiç olmadığı kadar güzel görünmesini sağlayan birçok özellikle dolu. Adım adım sesli talimatların verildiği rehberle kendi portrenizi çekin. Etkileyici 100 derece panorama işleviyle daha iyi çekimler yapın. Arka Arkaya Çekim özelliği, arasından en iyisini seçebileceğiniz toplam beş resim çeker. Slam özelliği sayesinde çektiğiniz kareleri arkadaşınızın telefonuna kolaylıkla göndererek paylaşabilirsiniz. Keşfedilecek çok fazla eğlence var.
Nokia 301 camera
İletİşİm üstünlüğü

Yoğun bir hayatı Nokia 301 ile kolaylaştırın. Hayatınızı kolaylaştırmak için Mail for Exchange ile rehberinizi, takviminizi ve e-postalarınızı senkronize edin. Hemen kullanıma hazır Yahoo!, Gmail ve Hotmail uygulamaları ile e-postalarınızı son derece hızlı bir şekilde gönderin. Sosyal olduğunuzu, telefonunuzun standart özelliği olan Facebook ve Twitter’la herkese gösterin. Sohbet etmek için sabırsızlanıyor musunuz? WhatsApp ile sohbet parmaklarınızın ucunda.
Nokia 301
Üstün teknolojİ, keyİflİ bİr stİlle buluşuyor

301, eski ve güzel görünümde geleceğin teknolojisini temsil ediyor. HD ses hazır teknolojisi sayesinde en gürültülü ortamlarda bile fark yaratan son derece etkileyici bir ses kalitesine sahip. Kasası 2,4 inç boyutunda güzel bir ekrana ve tarzınıza göre seçebileceğiniz siyah, beyaz, turkuaz, sarı veya fuşya renk seçeneklerine sahiptir.
Nokia 301 colours

Nokia 301 önden görünüm
50mm
Nokia 301 yandan görünüm
114mm
12,5mm

2,4” Ekran
3.2 MP Ana kamera
3.5G Şebeke

En fazla bekleme süresi:
39 gün
En fazla konuşma süresi (2G):
20 s
Radyo özellikleri:
Radyo kaydetme, FM RDS radyo
En fazla hafıza kartı boyutu:
32 GB

Nokia 301 Nokia 301 Nokia 301 Nokia 301