Zarif tasarım

Şık mat kaplamaya sahip üstün kaliteli alüminyum gövde, sertleştirilmiş ekran ve doğrudan güneş ışığında okunabilirlik.
Akıllı özellikler

LED flaşlı tam odaklı 5 megapiksel kamera, HD ses kalitesi, 3.5G bağlantı, sosyal medya uygulamaları ve Mail for Exchange.

Destek

Desteğe git
Hiçbir şeyden ödün vermeyen güzellik.

Harika bir görünüş ve hisse sahip klas bir mat kaplama için üstün kaliteli, kumlanmış alüminyumdan üretilmiştir. Dayanıklı kıvrımlı ekrana ve doğrudan güneş ışığında mükemmel okunabilirliğe sahip Nokia 515, her koşulda kendini çok iyi ifade eder.
Nokia 515 tasarımı
Yüz yüze sohbet etmek gibi.

Desteklenen ağlarda kristal berraklığında HD ses kalitesi ile kendinizi hattın diğer ucuna daha yakın hissedin. Üstelik güvenilir batarya ömrü sayesinde sohbete daha da uzun süre devam edebilirsiniz.
Nokia 515 HD ses
İhtiyacınız olan her şeye sahip olacak kadar akıllı.

Dahili sosyal ağ uygulamaları ve Mail for Exchange ile iletişimi sürdürün ve düzenli kalın. Transfer uygulamasıyla cihazlar arasında rehberi paylaşın ve hareket halindeyken dizüstü bilgisayarınızı internete bağlanmak üzere Nokia 515’inizi bir 3.5G modeme dönüştürmek için internet paylaşımını etkinleştirin.
Nokia 515 İnternet paylaşımı
Büyük resmi çekin.

Tam odaklı, 5 megapiksel kamerada daha iyi görüntüler çekin. LED flaş ile fotoğraf çekerken loş ışıklı ortamlarda endişelenmenize gerek yoktur.
Nokia 515 kamerası
Fotoğraflarınızda daha fazlasını yapın.

Nokia 515, harika dahili fotoğraf uygulamalarıyla sunulur. Panorama özelliği ile bütün manzarayı resme sığdırın, arka arkaya çekim özelliğiyle bütün aksiyonu tek görüntüde yakalayın ve harika otoportreler çekmek için sesli rehberliği kullanın.
Nokia 515 panorama

Nokia NOKIA 515 ÖN GÖRÜNÜM
48mm
Nokia 515
114mm
11mm

2,4” Ekran
5.0 MP Ana kamera
3.5G Şebeke

En fazla bekleme süresi:
33 gün
En fazla konuşma süresi (2G):
10,4 s
Radyo özellikleri:
Radyo kaydetme, FM RDS radyo
En fazla hafıza kartı boyutu:
32 GB

Nokia 515 Özellikleri Nokia 515 Özellikleri Nokia 515 Özellikleri Nokia 515 Özellikleri