Android™ uygulamalarına hızlı bir giriş yapın

Fastlane ile Android uygulamaları dünyasına erişin ve bütün favorileriniz arasında sorunsuzca geçiş yapın.
Genişletilmiş hafıza

Daha da hızlı çoklu görevler için Gelişmiş RAM ve daha fazla oyun, uygulama, fotoğraf ve eğlence için 4 GB hafıza kartı.

Destek

Desteğe git
En son Nokia X+ yazılım güncellemesini indirin

Nokia X+ cihazınız şimdi daha da iyi. App Switcher ile uygulamalar arasında daha hızlı geçiş yapmanın tadını çıkarın. Yeni Outlook.com ve OneNote uygulamaları ile e-posta ve notlar oluşturun ve güncellenen Nokia Store ile heyecan verici uygulamaları daha kolay bulun.
Daha fazla bilgi
Nokia X+ Yazılım güncellemesi
Hayatı Fastlane’de yaşayın

Gelişmiş RAM, Fastlane’de favori uygulamalarınıza daha da hızlı ve sorunsuz erişim sağlar. Fastlane ile en son uygulamalarınız, fotoğraflarınız, Facebook gönderileriniz ve çok daha fazlası tek ekranda görüntülenir. Böylece favorileriniz hep parmak uçlarınızda olur.
Nokia X+ Çift SIM Fastlane
Keşfedin! Oynayın

Nokia X+ ile Android uygulamalarının dünyasına erişin. Genişletilmiş hafıza, sevdiğiniz bütün uygulamalar, oyunlar ve fotoğraflar için ek depolama alanı anlamına geliyor. Plants vs. Zombies 2 ve Skype gibi favori uygulamaları indirin ve yüzlerce diğer harika uygulamaya erişin. (Android, Google Inc.’in ticari markasıdır.)
Nokia X+ Çift SIM için uygulamalar ile ilgili daha çok bilgi edinin
Nokia X+ Çift SIM Android uygulamaları
Skype’ta 1 aylık ücretsiz uluslararası aramalar

Uzak yerlerde arkadaşlarınız mı var? Nokia X+ akıllı telefonu satın aldığınızda cep telefonları ve sabit hatlara bir aylık ücretsiz Skype arama hakkı ile şimdi iletişimi sürdürmek daha kolay. (Hükümler ve koşullar geçerlidir)
Nokia X+ Çift SIM Skype
Benzersiz. Tıpkı sizin gibi.

Nokia X+, kişisel zevkinize uygun olarak düzenleyebileceğiniz yepyeni bir özelleştirilebilir giriş ekranı sunuyor. Uygulamalarınızı yeniden boyutlandırılabilir kutucuklar ile yeniden boyutlandırın ve düzenleyin, klasörler halinde gruplayın ve en çok gereksinim duyduğunuz öğeler için Android widget’ları alın.
Nokia X+ Çift SIM özelleştirilebilir giriş ekranı
Nokia MixRadio – Kişisel radyo istasyonunuz.

Her zaman dinlemek istediğiniz müziği çalan bir radyo istasyonu hayal edin. Nokia MixRadio ile sadece çok sevdiğiniz müziği dinleyeceksiniz. Size her gün ilham verecek yeni şarkılar ve en sevdiğiniz sanatçıların miksleri. Kaydolma, abonelik veya reklam yok. Sadece harika müzik var.
Nokia X+ Çift SIM MixRadio
İddialı. Kendinden Emin. Renkli.

Nokia X+’nın özgün tarzı ile kendinizi gösterin. Bu harika görünümlü telefon, net dört inçlik ekranın etrafına kesintisiz sarılan ince ve dayanıklı bir gövdeyle donatılmıştır. Üstelik, uydu GPS, Wi-Fi ve 3G bağlantısı ile gittiğiniz her yerde eğlenceye devam edebilirsiniz.
Koordinat dışı. Harita üstünde.

Yolunuzu mu kaybettiniz? Size yardımcı olabiliriz. Nokia X+, fantastik haritalarımız ve navigasyon uygulamamızla sunuluyor. HERE Maps ile ücretsiz çevrimdışı haritalar edinin ve dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz adım adım navigasyonun keyfini sürün. (Veri aktarım ücretleri geçerli olabilir)
Nokia X+ Çift SIM HERE Maps

Nokia X+ Çift SIM
63mm
Nokia X+ Çift SIM
115,5mm
10,4mm

4” Ekran

İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1 GHz
Çift SIM:
Çift Bekleme SIM’i
Çift SIM ile en fazla bekleme süresi:
17 gün
En fazla müzik çalma süresi:
26 sa

Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri Nokia X  Çift SIM Özellikleri