Android™ uygulamalarına hızlı bir giriş yapın

Fastlane ile Android uygulamaları dünyasına erişin ve bütün favorileriniz arasında sorunsuzca geçiş yapın.
Net ve renkli 4 inçlik ekran

Net ve renkli 4 inçlik ekranda daha fazlasını görün ve yapın.

Destek

Desteğe git
Keşfedin! Uygulamaları alın

Nokia X akıllı telefon ile Android uygulamaları dünyasını keşfedin. Skype ve Plants vs. Zombies 2 gibi favori uygulamaları indirin ve yüzlerce diğer harika uygulamaya erişin. (Android, Google Inc.’in ticari markasıdır.)
Nokia X Çift SIM için uygulamalar ile ilgili daha çok bilgi edinin
Nokia X Çift SIM Android uygulamaları
Hayatı Fastlane’de yaşayın

Fastlane ile favori uygulamalarınıza hızlı ve sorunsuz erişin. Sadece Microsoft’a özgü bir özellik ile en son uygulamalarınız, fotoğraflarınız, Facebook gönderileriniz ve çok daha fazlası tek ekranda görüntülenir. Böylece favorileriniz hemen parmak uçlarınızda kalır.
Nokia X Çift SIM Fastlane
Benzersiz. Tıpkı sizin gibi.

Nokia X, modunuza uygun olarak yeniden düzenleyebileceğiniz yepyeni bir özelleştirilebilir giriş ekranı sunuyor. Uygulamalarınızı yeniden boyutlandırılabilir kutucuklar ile yeniden boyutlandırın ve yeniden düzenleyin, uygulamaları klasörler halinde gruplayın ve en çok gereksinim duyduğunuz öğeler için Android widget’ları alın.
Nokia X Çift SIM özelleştirilebilir giriş ekranı
Nokia MixRadio – Kişisel radyo istasyonunuz.

Her zaman dinlemek istediğiniz müziği çalan bir radyo istasyonu hayal edin. Nokia MixRadio ile sadece çok sevdiğiniz müziği dinleyeceksiniz. Size her gün ilham verecek yeni şarkılar ve en sevdiğiniz sanatçıların miksleri. Kaydolma, abonelik veya reklam yok. Sadece harika müzik var.
Nokia X Çift SIM Nokia MixRadio
İddialı. Kendinden Emin. Renkli.

Dışı gibi içi de harika bir telefon olan Nokia X’in özgün tarzı ile kendinizi gösterin. Telefon, net dört inçlik ekranın etrafına kesintisiz sarılan ince ve dayanıklı bir gövdeyle donatılmıştır. Üstelik, uydu GPS, Wi-Fi ve 3G bağlantısı ile gittiğiniz her yerde eğlenceye devam edebilirsiniz.
Nokia X Çift SIM akıllı telefon
Skype’ta 1 aylık ücretsiz uluslararası aramalar

Uzak yerlerde arkadaşlarınız mı var? Nokia X akıllı telefonu satın aldığınızda cep telefonları ve sabit hatlara bir aylık ücretsiz Skype arama hakkı ile şimdi iletişimi sürdürmek daha kolay. (Hükümler ve koşullar geçerlidir
Nokia X Çift SIM Skype
Koordinat dışı. Harita üstünde.

Yolunuzu mu kaybettiniz? Size yardımcı olabiliriz. Nokia X, fantastik haritalar ve navigasyon uygulamalarımızla sunuluyor. HERE Maps ile ücretsiz çevrimdışı haritalar edinin ve HERE Drive ile dünya çapında ücretsiz adım adım navigasyonun keyfini sürün. (Veri aktarım ücretleri geçerli olabilir)
Nokia X Çift SIM HERE Maps

Nokia X Çift SIM
63mm
115,5mm
10,4mm

4” Ekran
3.0 MP Ana kamera
3.5G Şebeke

İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1 GHz
Çift SIM:
Çift Bekleme SIM’i
Çift SIM ile en fazla bekleme süresi:
17 gün
En fazla konuşma süresi (3G):
10,5 s

Nokia X Çift SIM Nokia X Çift SIM Nokia X Çift SIM Nokia X Çift SIM Nokia X Çift SIM Nokia X Çift SIM