Android™ uygulamalarına hızlı bir giriş yapın

Android uygulamalarının dünyasına erişin. Fastlane ile favorileriniz arasında daha sorunsuz ve hızlı geçiş yapın.
Özellikler konusunda Xtra Large

Büyük 5 inç ekran ve kaliteli görüntülü arama için 2 MP ön kamera ile deneyiminizi yükseltin.

Destek

Desteğe git
En son Nokia XL yazılım güncellemesini indirin

Nokia XL cihazınız şimdi daha da iyi. App Switcher ile uygulamalar arasında daha hızlı geçiş yapmanın tadını çıkarın. Yeni Outlook.com ve OneNote uygulamaları ile e-posta ve notlar oluşturun ve güncellenen Store ile heyecan verici uygulamaları daha kolay bulun.
Daha fazla bilgi
Nokia XL Yazılım güncellemesi
Keşfedin! Uygulamaları alın

Nokia XL ile Android uygulamalarının dünyasına erişin. Büyük ve güzel 5 inçlik ekranda Plants vs. Zombies 2 ve Skype gibi favori uygulamaların keyfini çıkarın. Ayrıca size sunulan yüz binlerce diğer uygulamadan başka favoriler indirin. (Android, Google Inc.’in ticari markasıdır.)
Nokia XL Çift SIM için uygulamalar ile ilgili daha çok bilgi edinin
Nokia XL Çift SIM Android uygulamaları
Hayatı Fastlane’de yaşayın

Fastlane ile favori uygulamalarınız arasında daha da sorunsuz ve hızlı geçiş yapın. Nokia XL, en son bütün uygulamalarınızı ve sosyal etkinliğinizi Fastlane’de görüntüleyerek kendini size uyarlar. Bütün bunlara giriş ekranından tek kaydırma hareketiyle ulaşabilirsiniz.
Nokia XL Çift SIM Fastlane
Sahip olun

Nokia XL telefonunuz, özelleştirilebilir giriş ekranı ile daha da kişisel hale geliyor. Yeniden boyutlandırılabilir kutucuklar ile kontrolü ele alın. Bütün önemli uygulamalarınız, kartvizitleriniz ve servisleriniz her zaman istediğiniz yerde olacak şekilde favorilerinizi yeniden düzenleyin.
Nokia XL Çift SIM Kişiselleştirilebilir kutucuklar
Keşfedin! Daha büyük

Nokia XL, harika 5 inçlik ekran ve 5 MP otomatik netlemeli, flaşlı kamera ile akıllı telefon deneyiminize ek değer katıyor. Görüntüsü de çok güzel. Nokia XL, alıştığınız ve sevdiğiniz Nokia üretim kalitesi ile birbirinden güzel göz alıcı renkle sunulmaktadır.
Nokia XL Çift SIM 5 inç ekran
Skype’ta 1 aylık ücretsiz uluslararası aramalar

Harika 5 inç ekran ve 2 MP ön kamera ile sevdiğiniz kişilerle Skype’ta daha da yakınlaşabilirsiniz. Şimdi Nokia XL’yi satın aldığınızda sunulan cep telefonları ve sabit hatları bir aylık ücretsiz Skype arama hakkı ile sohbeti daha da derinleştirebilirsiniz.
Nokia XL Çift SIM Skype
Keşfedin! Kişisel radyo istasyonunuzu edinin

Her zaman dinlemek istediğiniz müziği çalan bir radyo istasyonu hayal edin. Nokia MixRadio ile sadece çok sevdiğiniz müziği dinleyeceksiniz. Size her gün ilham verecek yeni şarkılar ve en sevdiğiniz sanatçıların miksleri. Kaydolma, abonelik veya reklam yok. Sadece harika müzik var.
Nokia XL Çift SIM MixRadio
Koordinat dışı. Harita üstünde.

5 inçlik ekranda talimatları izlemek çok daha keyifli. Nokia XL, fantastik haritalar ve navigasyon uygulamamız ile size yolu göstersin. HERE Maps ile ücretsiz çevrimdışı haritalar edinin ve dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz adım adım navigasyonun keyfini sürün. (Veri aktarım ücretleri geçerli olabilir)
Nokia XL Çift SIM HERE Maps

NOKIA XL ÖNDEN GÖRÜNÜM
77,7mm
141,4mm
10,9mm

5” Ekran
5.0 MP Ana kamera
3.5G Şebeke

Ön kamera:
HD 2 MP geniş açı
Kamera Flaş Türü:
Led flaş
İşlemci türü:
Çift Çekirdekli 1 GHz
Çift SIM:
Çift Bekleme SIM’i

Nokia XL Çift SIM Özellikleri Nokia XL Çift SIM Özellikleri Nokia XL Çift SIM Özellikleri Nokia XL Çift SIM Özellikleri Nokia XL Çift SIM Özellikleri Nokia XL Çift SIM Özellikleri