PDF dokümanı birçok alanda kullanılan temel doküman formatıdır. Birden çok PDF dokümanını PDF formatında birleştirmek için PDF birleştirme yazılımı olmadan programsız PDF birleştirme işlemi nasıl yapılır konusunda bilgi verelim.
Program kullanmadan PDF birleştirme işlemi yapmak için “PDFMerge!” adındaki web servisi kullanılır. PDFMerge! Bilgisayar kullanıcıları için programsız PDF birleştirme olanağı sağlayan ve internet tarayıcısı yardımıyla ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bir PDF birleştirme servisi adıdır.
Bazen kullanılan birden fazla farklı dosyanın birleştirilmesi gerekebiliyor. CV’lere ek iş bilgileri eklemek, ödev ve raporlara ek yapmak gerektiğinde PDF dokümanlarına eklemeler yapmak gerekebilmektedir. Burada PDFMerge! Adı verilen servis bu ek yapmak gereken durumlarda internet tarayıcısı yardımıyla PDF dosyaları birleştirme noktasında kullanıcılara güzel bir hizmet veriyor. PDF birleştirmede gereken bir yazılım temin etmek ya da onu ücretsiz kullanmak her zaman mümkün olmuyor.

PDF MergerPDFMerge! Servisi sayesinde gayet kolay bir yolla PDF dosyaları birleştirilebilir. Uygulama sayfasında yapılacak olan şey önce birleştirilmek istenen PDF dosyalarını seçmek ve sonra Merge! butonuna tıklayarak PDF birleştirmeyi tamamlamak.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: BilgiUstam