Samsung, IFA 2014 etkinliğinde duyurduğu eğimli kenar ekrana sahip telefonu Galaxy Note Edge’in satış rakamlarını açıkladı.

Güney Koreli teknoloji devi, IFA 2014 etkinliğinde Galaxy Note 4 ile birlikte lanse ettiği üst düzey akıllı telefonu Galaxy Note Edge’in ilk ayında Note 4’ün satış rakamlarını açıklamış ve telefonun 30 günde 4.5 milyon adet sattığı bilgisini vermişti. Samsung şimdi de eğimli kenar ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Note Edge’in satış bilgisini açıkladı. Note Edge modeli 630.000 adet satıp, başarılı bir satış rakamına ulaşarak, 1 milyon satış rakamına ulaşmak için emin adımlarla ilerleme kaydediyor.

Samsung, 1 Mart’ta başlayacak olan MWC 2015 etkinliğindekavisli ekrana sahip Galaxy S Edge modelini de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Samsung’un bu yenilikçi girişimi olan kavisli ekrana sahip modeller hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy Note Edge Satış Rakamları Samsung Galaxy Note Edge Satış Rakamları Samsung Galaxy Note Edge Satış Rakamları Samsung Galaxy Note Edge Satış Rakamları