Herkes, hepimiz uzun uzun sevişelim isteriz elbet ama yatağa girince de sabırsız davranırız. Peki , seks süresini uzatmak istedik o zaman ne yapacağız. Yapılan bir araştırmaya göre seks süresi 3 ila 13 dakika arasında değişiyormuş. Ancak 3 dakika nedir abicim? 3 dakikada hangi kadın orgazma ulaşacak aceba? sex hikayeleri Hal böyle olunca da erkeklerden mutlusu yok ama kadınlar yine ” Ne çabuk geldik lan? Daha yola yeni çıkmıştık” modunda oluyorlar. Lafımız erkeklerede kadınalrada bu önerileri mutlaka dinleyin.

Ön Sevişmeyi Asla Es Geçmeyin !

Uzmanlar bas bas bağırıyorlar ön sevişme önemlidir diye. E bi kere de dinlenir o zaman değil mi? Kimi gömleği çıkartmayı üstündekini fırlatmayı vs. ön sevişme sanıyor, tabiki olay öyle değil. Ön sevişme dediğin şey rkadaş öpmedir, koklamadır, dokunmaktır. Yapın pişman olunmaz.

Pozisyonlarınızı Özenle Seçin !

Seks’i uzatmak iyi güzelde bu iş sabahları çalan telefonun alarmını uzatmaya benzemiyor. Fiziksel gerekçeleri de göz önünde bulundurup mantıklı pozisyon seçimleri yapılmalı. Kaındların üstte olduğu pozisyonlarda seksin daha uzun sürdüğünü gösteren araştırmalar var.
Yani kısacası ya bu işi yapacaksın ya da seksin sayısını arttıracaksın arkadaş, sana kolay gelsin.

Erkekler Rahat Olmalı !

Stresli erkeklerin rahatlamış erkeklerden daha hızlı orgazm olduğu söyleniyor. Erkeğin sakinleşmesi için kadınında rahat ve sakin davranması gerekiyor. Yatakta, otobüse yetişmek için koşar gibi yaldır daldır sevişmeyin, hiç girmeyin bile yani. Biraz yavaş abicim, sakin olun. Ara verin, sonra yeniden devam edin. Birbirinizi rahatlatmaya çalışın (artık o an kim kontrolü kaybettiyse). Orgazm olacağı anlaşıldığı anda geri çekilin ve heyecanı düştüğünde devam edin.

Haydi bakalım kolay gelsin. Belinize kuvvet.