İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Sima Şerafettinova, 1997 yılında Azerbaycan’da ailesinin te. 13 yaşında manken ve fotomodelliğe başladı. İstanbul’da yaşıyor. Bilgisayar Mühendisliği fakültesinde okuyor.

2014 yılında “Azerbaycan Best Model Of” birincisi oldu. Azerbaycan’da yaşarken Televizyonda komedi tarzında stand-up yapmaktaydı.

Sima Şerafettinova, Azerice, Türkçe, Rusça, İngilizce, Ukraynaca ve İspanyolca bilmektedir.

Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Sima Şerafettinova, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.