World of Tanks Blitz bilgisayarlarımızda oynadığımız online savaş oyunu World of Tanks’ın mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunu olan World of Tanks Blitz’de oyuncular internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek gerçek rakiplerle heyecan dolu tank savaşlarına girebiliyorlar. Oyunun mobil versiyonu, World of Tanks’ın bilgisayar versiyonu temel alınarak tasarlanmış ve oyun mobil cihazlara özel olarak optimize edilmiş. Bu sayede oyun yüksek bir grafik kalitesini akıcı bir şekilde oyunculara sunabiliyor.

World of Tanks Blitz’de 2. Dünya Savaşı’ndan kalma tankları yöneterek savaşabilmekteyiz. Oyunda bize Almanya, Amerika, İngiltere ve Sovyetler Birliği tanklarından herhangi birini seçerek savaşlara katılabilme imkanı veriliyor. Bu tanklar aralarında farklı sınıflara ayrılmakta. Hafif, orta ve ağır sınıf tankların yanında tank avcılarını kullanabilmekteyiz. 10 farklı savaş alanına yer verilen oyunda savaşlar sırasında diğer oyuncularla sohbet edebilmemize de imkan veriliyor.

World of Tanks Blitz’de oyuna alışabilmeniz için açıklayıcı eğitim bölümleri yer almakta. Bu sayede oyun kontrolleri ve savaş sistemi kolayca öğrenilebiliyor. Eğer yüksek grafik kalitesine sahip, bolca aksiyon içeren bir online savaş oyunu oynamak isterseniz World of Tanks Blitz’i kaçırmayın.

İndirmek İçin Tıklayınız

World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz